Příspěvky uživatele - 31.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 461, 1.7.2014
Nic méně, za tu dobu co ji mám jsem si skoro už zvykl, je tvdší, neohrabanější, ale i přesnější.Jak bude fungovat to ukáže čas, nemám co bych ji vytkl... Ať nám řežou... 
Stihl MS 461, 1.7.2014
Po výměně čerpadla, které dávalo potřebné množství oleje(bez lišty).Nasadil se řetěz.Olej mi šel všude možně jen ne na lištu.Na deklu se materiál přidal, na liště ubral.Už je to asi dva měsíce a nemá to chybu.
Stihl MS 461, 29.6.2014
Nevím co vy máte s tím mazání, kolik vám dává, to je zapotřebí vše prozkoumat, zjistit příčinu, pak se mohou podniknout potřebné kroky.Mě ta pila dávala málo dle mého názoru při zakoupení.Dělal jsem s Haskami a to byli olejničky.Honza
Stihl MS 461, 29.6.2014
Díky za zozkles.Čerpadlo mi dali ze MS461 rs nebo tak nějak, prostě pro záchranáře.To už zde psal pan Standa.
Stihl MS 461, 27.6.2014
Dobrý den, už v obchodě při předvádění se mi mazání nezdálo.)Dosud jsem dělal s haskami a to byli volejničky.(Bylo mi sděleno že je vše ok.V lese mi lítali i jiskry z lišty.Nedalo se dělat.Okamžitě jsem nechal namontovat silnější... celý příspěvek >
Stihl MS 461, 15.5.2014
Prave cekam, jake maji s MS 461 ostatni dobre i zle zkusenosti.diky za odpoved honza.
Stihl MS 461, 15.5.2014
Diky za optani, nevim jak kdo, ja nad miru, to byl takovy jak bych to nazval buldozer, i 55.Hlavne to mazalo.Na tech pilach nic neni, kartr,klika, loziska.Nejdulezitejsi je, aby fungovala ta pomyslna spojka mezi hlavou a rukou.At nam rezou...
Stihl MS 461, 13.5.2014
Diky,15 roku delam s Haskami, na ktere nedam dopustit.Znacku jsem zmenil, na doporuceni kamarada servisaka.Kdo vi co se jeste stane.Zlata 268.At nam rezou...
Stihl MS 461, 12.5.2014
Zdravím, pořídil jsem si tuhle pilku na silnou kulatinu, potíže s mazáním jse mi podařilo vyřešit.Mohu se zeptat co mě ještě čeká.Díky za odpověď honza.Jsem po záběhu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika