Příspěvky uživatele - 237.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jde naroubovat dřín na svídu krvavou?, 16.5.2014
Děkuji moc pane Vysloužile za tip, zkusím tedy to hřížení. K. Límová
Jde naroubovat dřín na svídu krvavou?, 15.5.2014
Dobrý den, zkoušela jsem zasadit semínka dřínu, nevím, jestli z toho něco bude, ale napadlo mě jako rychlejší způsob dřín naroubovat na svídu krvavou, které mám větší množství. Je to možné? předem díky!
Rez hrušňová - kdy je nejvhodnější doba k pokácení jalovce, 14.4.2014 Obsahuje fotku
ok, o víkendu jalovec zkusím vyfotit.
Rez hrušňová - kdy je nejvhodnější doba k pokácení jalovce, 14.4.2014
Mám v šuplíku ještě nenačaté balení Baycoru, tak hrušně preventivně vezmu tím, a na chudáka jalovce asi čeká masakr pilou a žehem. Je mi ho líto, ale kdybyste viděli rozsah prorostlosti rzí, tak je to fakt na zvracení (odhadem cca stovka ložisek na... celý příspěvek >
Rez hrušňová - kdy je nejvhodnější doba k pokácení jalovce, 14.4.2014
Díky za tip, ten malý se už ani nevyplatí ošetřovat, je napadený opravdu silně, ale ten velký by šel, má jen několik ložisek. Hrušně jsme loni neošetřili a téměř to nerozdýchaly, byly to dvě nově zasazené Boscovy lahvice, takže Baycor to jistí. Díky... celý příspěvek >
Rez hrušňová - kdy je nejvhodnější doba k pokácení jalovce, 14.4.2014
Díky za odpověď, tak já ho asi chudáka zlikviduju co nejdřív. Šlo mi právě o to, aby se ten hnusný rosol při manipulaci moc nerozšířil. Rovnou se ale zeptám na další věc- mám ty jalovce totiž dva, klasickou velkou pěknou chvojku, a malý kompaktní... celý příspěvek >
Rez hrušňová - kdy je nejvhodnější doba k pokácení jalovce, 14.4.2014
Dobrý den, zase je "v plném květu" na mém jalovci rez. Letos už mám v plánu jalovec pokácet a spálit, chtěla jsem se ale zeptat, kdy je k tomu nejvhodnější doba, zda se to dá dělat teď, když kvete (aby se houba ještě víc nerozšířila), nebo počkat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika