Příspěvky uživatele - 90.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá pokojovka, 26.6.2015
Eukalyptus australský, rýmovník.Množí se opravdu jako plevel a je velmi zdravá.
Bezplísňový angrešt, 4.6.2015
Děkuji, ale především chci vědět, zda má opravdu menší plody, pokud ano, nebudu pěstovat, čili ani se mořit s přesazením. 
Bezplísňový angrešt, 4.6.2015
Děkuji, je to slabý stromek, má čtyři hlavní větve a asi tři přírůstky, ale je to slaboučké, táhnou se... asi je někde chyba. Ale má tato odrůda opravdu malé plody? vyčetla jsem jen o chuti, ale o malých plodech jsem našla jen zmínku tady od někoho z... celý příspěvek >
Bezplísňový angrešt, 3.6.2015
Stromek, slabý a dosud nestříhaný, zem jílovitá, plné slunce asi do 16 hod., výživa přidávání kompostu, závlaha dostatečná.   
Bezplísňový angrešt, 2.6.2015
Na doporučení jsem si koupila Captivator, třetím rokem začíná plodit, ale plody jsou tak malinkaté, že jsem hodně zklamaná. Tady jsem četla, že menší plody má, ale tohle mi připadá přehnaně malé, touto dobou jsou jak větší rybíz. Zatím není stromek... celý příspěvek >
Růže Kordes v Olomouci a okolí, 14.5.2015
Reaguji opožděně, ale nedá mi to. V loni jsem si v srpnu z Flory Olomouc dovezla Kordesku, tak proč nejedete tam?
Pivoňka, 25.4.2015
Díky za radu, jen se ještě zeptám, je to normální, že tohle ta pivoňka dělá, že od prostředka odchází?  Myslela jsem si, že ty na pohled odumřelé části zkusím odstranit, nic z nich už nevyráží, ale bojím se, že tomu ublížím, ty kořeny pivoňky... celý příspěvek >
Pivoňka, 24.4.2015
Dobrý den, pivoňku už mám, takže jsem trochu mimo dotaz.  Druh rostliny nevím, prostě rudá nebo růžová pivoňka, máme ji dlouho, ale její kořeny jsou už od prostředka takové mizerné,  vytrávené a vyschlé, tvoří se nové bokem. Nechtělo by... celý příspěvek >
Jak zpřírodnit břeh foliovaného jezírka, 11.9.2014
Prosím radu. Vybudoval jsem rybník, těsněný pomocí folie. Funguje a vypadá skvěle. Jediná potíž je v tom že břeh nad hladinou je nepřírodní nepřirozená černá folie. Jak tento detail cca 25 cm na výšku dovytvořit. Samozřejmně lacino? Děkuji za... celý příspěvek >
Květy udatny, 16.7.2014
Děkuji, ještě dotaz - změnit to asi nejde, že bych ty zelené odstranila?  nic tím asi nezískám, z holky kluka už neudělám, že. 
Květy udatny, 16.7.2014
No tak to já sice tušila, ale taky nevěděla, nikde o tom není zmínka. Tak mám páreček, ale tu zelenou nechci, tak to bude problém.
Květy udatny, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Nepovedlo se, druhý snímek.
Květy udatny, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Udatna má dvojí květenství, nikde jsem nenašla, proč. Jedno kvete normálně, odkvete a uschne.  Druhé jakoby nevykvetlo, jakoby se zarazilo, a zůstane tak.  Stalo se to někomu, nebo poradíte, co to je??
Křehké třapiny rybízu, 25.6.2014
Neví někdo, proč rybízové bobule jdou velmi špatně otrhat ze třapin? Třapiny jsou křehké, lámou se, kuličku musím pracně zvláštˇ odtrhnout, někdy jde i s tou malou stopičkou, a zpravidla ji při tom rozmačknu. Nevím, co to mám za odrůdy, máme je už... celý příspěvek >
Pokroucená nať cibule, 17.6.2014
Mám to samé, už asi třetí rok, protože na jaře nepřikrývám, o pokrývání folií jsem se dočetla až letos. Ale ze zoufalství, když jsem viděla ten záhon cibule, zalila jsem to výluhem z kopřiv, s tím, že už není co zkazit. A cibule se narovnala... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika