Příspěvky uživatele - 113.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
 Umím poměrně dobře česky a pasivně slovensky, a vlastně ani nevím jak bych to zboží našel.
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
Jj, rozumím,leč kamarád si koupil sekačku..Alko v Rakousku a neměl se záručníma prohlídkama žáden problém a ještě ho vyšla lacinějš. Asi risknu tu Stigu.
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
 nechci rumunský výrobek..olcit mě vyléčil z iluzí
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
No právě, tohle mi říkali v Mountfieldu, v prodejně Stigy i na prodejně Al-ka, a vypadá to pomalu že platí presumpce viny, aby člověk dokazoval co tam leje. A úřad - v tomto případě servis má podle pravidla č.1 vždycky pravdu. Takže to vypadá na to... celý příspěvek >
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
izeNo upřimě řečeno o použití čínských potažmo asijských komponent si nedělám iluze a to i u nejrenomovanějších značek. Samozřejmě, že dostupnost sevisu je kromě uživatelských vlastností sekačky rozhodující.. Tím pádem mi vychází Al-Ko, Stiga,nebo... celý příspěvek >
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
 No starou sekačku jsem ještě zprovoznil-kamarád vyrobil nové kolečko do pojezdu tak snad ještě něco poseká, Leč má počítám takových 1300 motohodin... a..změna je život
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
Mám pozemek asi 1300 m2 poměrně členitý. Upravoval jsem ho z klasické užitkové zahrady a letos mmi odešla do věčných lovišť sekačka Al-Ko 520BR. Dostala zabrat, těch cihel, několikráti i zabetonovaná trubka..no dej ji pánbů věčné nebe. Nyní vybírám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika