Příspěvky uživatele - 77.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda IV., 15.2.2008
Převodovka s diferenciálem má sice tu výhodu, že se rychlost otáčení kol mění v zatáčkách podle aktuální potřeby, ale v případě například orby zase jedno kolo stojí a jedno hrabe. Takže je nutné,aby měla převodovka uzávěrku. Když má převodovka... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 12.2.2008
Tvrdit, že na 15 metrů ročně větví nebo čeho do průměru 25 cm, je potřeba pila s obsahem 55 cm3 mi přijde jako úlet. Možná je to tím, že je to Stihl, ale spíš ne. Já mám HQ 36 dělám s ní 50m3 dřeva ročně a je zcela dostatečná. Při kácení na zahradách... celý příspěvek >
co soudíte o vari pony II/A, 11.2.2008
Co se týče zpátečky, tak tu většina rotavátorů vůbec nemá. Myslím, že vzhledem k váze není problém se strojem hnout jakýmkoliv směrem i bez motoru. Běžně Vám může dojít benzín a pak Vám stejně nic jiného nezbude. Takže bych absenci zpátečky neviděl... celý příspěvek >
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 11.2.2008
Ano, Myslel jsem lano pouze zaháknout a namotávat na nápravu. K přetěžování převodovky. Vzhledem k poloměru kol a nápravy při jízdě je potřeba vyžší kroutící moment než v případě použití nápravy jako navijáku. Při navíjení by se vlastne náprava... celý příspěvek >
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 7.2.2008
Jakou máte představu o použití navijáku??
Radličkový kypřič, 4.2.2008
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na zkušenosti s radličkovými kypřiči za Vari, Terru, Agzat atd. Potřebuji nakypřit starou kamenitou louku a rotavátoru je mi líto (vzhledem k těm kamenům). Orat rovnou nelze drn je prorosltí a cca 5 cm silný. Mám na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika