Příspěvky uživatele - 206.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buxus - je to škůdce či choroba?, 25.5.2017
je to nezmysel. Ak sa na to vykaslete, nepomoze nic.  My s tym nemame problem. Dolezite je, ako som zistil az tento rok, urobit preventivny postrek. Nie ked je prilis zle. Husenice idu von uz niekedy v aprily. To je velmi skoro a my sme... celý příspěvek >
Kosacka + krovinorez, 11.4.2017
Dakujem, uz v tom mam zmetok. Ako keby rozpocet nebol obmedzeny idem do hondy, ale idealne sa je zmesit okolo 550eur komplet kosacka + krovinorez. Este ma napada mountfield a ich kosacka: Benzínová kosačka NT 484 TR. Cena je kus prestrelena,... celý příspěvek >
Písková filtrace, 5.2.2015
jaki je merny povrch pisku pro osidleni bakterii?
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 5.2.2015
je dobre aplikovat komplexne hnojivo na list aj s mikroprvkami. Ak stromu nieco chyba a vy neviete co, strom si zoberie co treba. A jasne ze s hnojom nic nepokazite
Aku motorovu kosacku, 23.4.2014
tak som sa tym trochu prehrabal a vysli mi tieto modely: DOLMAR PM-4601 S AL-KO Silver 520 BR Premium STIGA Multiclip 50 S B Partner P53-625DW viete mi poradit co z tohto by bola dorba kupa? Hondu som vynechal, bohuzial do cenoveho... celý příspěvek >
Aku motorovu kosacku, 23.4.2014
dakujem za prispevky, ale teraz uz neviem co si vybrat. Viete mi poradit konkretne nejaky model, s ktorym mate dobre skusenosti? Napriklad co znacka ALKO? cca 20 km je predajca co ich ma, takze aj servis by som nemal daleko
Nazor na pilky Oleo mac, 21.10.2013
zdravim, tiez som kupil pilu GS370 v terajsej akcii za 199. nuz pila odpoveda cene. Je to pracujuca olejnicka, pila po kazdej praci je neskutocne zaprasena od oleja. Vibracie su znesitelne. Ja sosobne mam aj problem, ze ked ju nastartujem, tak mi... celý příspěvek >
Problem startovania Hecht 938, 15.10.2013
Zdravim, dostala sa mi do ruk pilka hecht 938. Zanedbana dostacone a bol problem so startovanim. Tak som ju rozobral, pocistil co sa dalo (nenasiel som palivovy filter, asi nema). Po trochu hrani s pilkou som zistil, ze ak komoru kde je valec dobre... celý příspěvek >
Oleo Mav GS 370 skusenosti, 14.10.2013
ja akoze zazrak od tej pilky neocakavam. Za 200e sa snou spokojny. Akurat na to tocenie retaze po starte. Mam aj krovinorez Oleo mac a ten drzi uz 5 rokov. Sice mam z neho ruky vytrasene ale...  Len co tak citam tak Mountfield ma problem so... celý příspěvek >
Oleo Mav GS 370 skusenosti, 14.10.2013
zdravim, este som sa chcel opitat ako je to s ND? Daju sa zohnat bezproblemov ako je to napr u Stihl? dakujem
Oleo Mav GS 370 skusenosti, 14.10.2013
Zdravim, cez vikend som si kupil pilu Oleo MAC GS 370 (neukamenujte ma prosim :)). Dovod nakupu bola cena. Stala 199e a potrebujem pilku na obcasne napilenie dreva do krbu, pipilenie stromkov na zahrade a podobne. Ziadne extra zatazenie, iba obcasna... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika