Příspěvky uživatele - 165.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aroma slivovice, 10.1.2019
pro galloway pippin-v pátém příspěvku tohoto vlákna píšu, že jsem měl nasbírané švestky domácí a byly tak sladké, že jsem cukr nepřidával. Zkusím zvednout teplotu v kotli viz. příspěvek výše.   Pavel
Aroma slivovice, 10.1.2019
Po přečtení Vašich příspěvků koketuju se zvýšením teploty v dvojplášti plněným vodou a napadají mě dva způsoby. Chladící kapalina s bodem varu v rozmezí 130-180°C a trafoolej. Něco jsem pročet a spíš se přikláním k té chl. kapalině z důvodu levnější... celý příspěvek >
Aroma slivovice, 6.12.2018
Právě letos jsem dával do sudu švestky odrůda domácí, padané,sladké a aromatické. Vím, že různé pološvestky mají toho aroma méně, než původní odrůdy a proto jsem byl docela natěšený. Jinak jsem nasadil a sklízím odrůdy Stanley, Tuleu Gras a Durancie.... celý příspěvek >
Aroma slivovice, 5.12.2018
Dobrý večer, mám dotaz ohledně aroma slivovice. Pálil jsem švestkový kvas, který voněl krásně po švestkách a výsledná slivovice byla jen s jemným nádechem švestek-spíše lihovitá.Páleno v dvouplášťovém přetlakovém kotli. 1D vedena do 10% a konec 2D... celý příspěvek >
Motor jikov, 15.4.2014
Dobrý večer, přečetl jsem toto forum, ale nenešel jsem obdobný problém, co mám se zděděnou Terou. Tera stála asi 20 let v garáži (rok výr.  1983) a po vyčištění karburátoru, nádže a výměně svíčky, kdy házela modrou silnou jiskru se mi podařilo... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 9.12.2013
Dobrý večer, dík za příspěvky a ještě doplním pár informací. Vypouštěcí ventil je 2" a celkově s vypouštěním a plněním jsem neviděl žádný problém. Ve stoupací trubce jsou nastříhané měděné plíšky- snad jako katalyzátor. Regulace teploty je pouze... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 7.12.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, měl jsem možnost vidět v akci tento 80 l přístroj s otevřeným vodním systémem, vytápěn 3 ks spirál 1,5 kw,1 ks hlavní jistič a pak ke každé spirále ještě samostatný jistič.  Doba při první destilaci 4,5 hod. a u druhé asi 6 hod. Mám... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika