Příspěvky uživatele - 224.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní jablka dozrávají, 6.8.2014
Milan ako sa Vám tento rok vydarila Kuresia.
Radosť, 6.8.2014
Tak nikto nemá túto odrodu broskyne kto by ju zhodnotil?
Bergeval Wawit - palmeta rez - haagska?, 6.8.2014
Takže je skorá, akú má chuť? V ktorej oblasti Slovenska ju pestujete? Ďakujem Vám za odpoveď.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 13.4.2014
ano zaplatite nakladak a bager, vsetko za hubicku (netusite asi co to stoji) a potom zistiite ze ten il akosi nesplna poziadavky a preteka
Strupovitost, 13.4.2014
Myslim, ze mam na marhuly tuto chorobu - klasterosporiozu. Striekal som pocas kvetu proti monilioze, ale pravdepodobne prostriedky co som pouzil asi neucinkuju proti tejto chorobe. Myslim, ze to bol sporgon, dokonca som dal aj z hladiska dezinfekcie... celý příspěvek >
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 13.4.2014
Poznam viac ludi co maju cerpadla na prilis vysoky tlak. Znamy uz take menil, lebo sa mu po 5 rokoch pokazilo. Neviem, ci sa pokazilo kvoli vysokemu tlaku, ale ked ho kupoval, bolo riadne drahe. Pocas prevadzky mal rozne problemy. Nadaval, ale neviem... celý příspěvek >
Paradajky voľne vonku, 13.4.2014
Podla mna nie je dobre ich dat von do zeme. Neviem, ci v tychto teplotach je dobre ich mat aj pod krytom. Vobec im to neprospieva. Vidiet, ze chradnu, nerastu, ale preziju. Chapem tych co maju desiatky a stovky rastlin.
Vysokotlaký čistič Nilfisk, 1.4.2013
Dobrý deň, potreboval by som poradiť ak máte niekto skúsenosti s vysokotlakým čističom Nílfisk, konkrétne ma zaujal typ: Nilfisk E 130.2-9X-TRA. Alebo ak má niekto niečo podobné hľavne má zaujíma ako máte riešené napájanie vody, musí byť napojený na... celý příspěvek >
Mech na kompost?, 29.12.2012
okrem hliny, urychlovacov ci inych pridavkov to chce trpezlivost. Ak ste to zalozili tuto jesen, vpri nizkych teplotach kompost nepracuje
Hnojenie travnika, flasa s tekutym... a s pripojkou na hadicu, 2.7.2012
WOLF-GARTEN, H, hnojivo tekuté T-RG 24; Tekuté hnojivo ORGANIC POWER; SEDOSPRAY trávnik s aplikátorom, typ jar - leto, 500m² a mozna dalsie.
Voda v bazene bez chloru - zapory, klady, skusenosti, 24.6.2012
Ake mate skusenosti s inymi, nechlorovymi prostriedkami v bazene? Zaujimalo by ma, aka koncentracia kvarternych amoniovych soli, pripadne polykvarternych... sa v bazene pouziva.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 4.6.2012
..ono pozor s tymi hodnotami lc50 a podobne. To neznamena, ak mate taku koncentraciu latky, ze ryby ESTE nehynu, ze maju aj dobry zivot. Ak Vam 50 percent skape, znamena, ze tie co zostanu, maju trapenie a sto nasobne mensia koncentracia moze byt pre... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 28.4.2012
Bohemica je pravdepodobne najviac využívaným kultivarom vo veľkovýrobe v posledných rokoch. Sama je dobrým opeľovačom. Opeľovacie pomery však u nej nie sú dostatočne preskúmané. Zväčša sa uvádzajú ako vhodní opeľovači rovnako kvitnúca skupina -... celý příspěvek >
Vrúble pod mikroténom, 28.4.2012
Nebojte sa Peter, neuvaria sa. Jediné riziko je v tom, že pod vrúbľom v sáčku vyraší materská odroda a preberie iniciatívu namiesto vrúbľa. Treba vrúble pod sáčkami častejšie kontrolovať.  P.S. Vodu do nich dávať nemusíte, skondenzuje v nútri... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 28.4.2012
Zdravím Vás Mirku! Bol som 2 dni vo Sv.Jure. Tam už je vinič vo vývoji oveľa ďalej. Plody marhúľ v dcérinej záhradke už majú na dĺžku takmer 3 cm. Stromy sú obsypané, neviem, čo budeme robiť s toľkou úrodou? Vyzerá to, že v tomto roku bude všetkého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika