Příspěvky uživatele - 50.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šittův řez, 14.7.2008
Vážený pane Pavlíčku, mnohokrát děkuji za Vaši reakci k mému dotazu. S pozdravem, Brabec
Šittův řez, 10.7.2008
Dobrý den, rád bych požádal o pomoc s řezem mladé meruňky. Na jaře jsem vysadil nový stromek. Řádně jsem jí seřízl loňské větvičky, následně začala krásně obrůstat a v červnu byly nové letorosty více než 50-ti centimetrové. V literatuře jsem se... celý příspěvek >
Veharda, 8.7.2008
Vážený pane Hauser, mnohokrát děkuji za Vaše cenné poznatky o této odrůdě. Pokud Vehardu seženu (jsem z Pardubic), určitě vysadím. Jen se ještě optám, nemáte nějaké informace o dalších slovenských odrůdách z Veselé (Velbora, Vemina, Vegama apod.)... celý příspěvek >
Veharda, 4.7.2008
Vážení kolegové zahrádkáři, rád bych vás požádal o radu. Příští rok plánuji vysadit na zahradě meruňku plodící středně pozdně až pozdně. Velmi mě svými vlastnostni zaujala odrůda Veharda, u které je garantována dobrá odolnost proti mrazu i dobré... celý příspěvek >
škůdce - meruňky a hrušně, 9.5.2008
Dobrý den, prosím poraďte zahrádkáři začátečníkovi. Na koncích letorostů meruňky a hrušně (nejmladších listech) si pochutnává nezvaný škůdce, u kterého si nejsem jistý identifikací. Nejmladší listy jsou ožírány a následkem toho se jejich zbytky... celý příspěvek >
Veselku či jinou odrůdu meruňky?, 8.2.2008
Rád bych si na zahradě vysadil meruňku, a tak v současné době sháním vhodnou odrůdu. Zahrada se nachází v nadmořské výšce cca 320 m n.m., sháním tedy odrůdu odolnější vůči mrazu. V literatuře mě asi nejvíce zaujala odrůda Veselka, odolná vůči... celý příspěvek >
Vhodná odrůda broskvoně, 6.2.2008
Vážení kolegové zahrádkáři, prosím o pomoc při výběru vhodné odrůdy broskvoně začínajícímu zahrádkáři. Na jaře bych rád vysadil stromek broskvoně na zahradě nacházející se v nadmořské výšce cca 320 m n.m (u Chrudimi). Mám-li na zvolenou odrůdu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika