Příspěvky uživatele - 107.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 22.3.2014
Děkuji za odpověď! Nevíte prosím, jak jsem staré?
Muchovník jako stromek, 22.3.2014
Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s pěstováním muchovníku jako stromku? Potřebovala bych dosáhnout stromku o průměru cca 5-6 metru,  pod kterým by se dalo procházet, na vyšce až tak moc nezáleží. Je možné takhle vytvarovat muchovník, když... celý příspěvek >
Naroubování jiné odrůdy na lísku kvůli plodnosti, 22.3.2014
Děkuji za tip! Máte s nasazením dvou lísek vedle sebe praktické zkušenosti? Něbude to přehuštěné? Asi třeba řezat, že? 
Naroubování jiné odrůdy na lísku kvůli plodnosti, 22.3.2014
Děkuji. Lísku máme už 5 let a každý rok má jenom pár oříšku (max 10 :O), takže asi v dostatečné vzdálenosti není jiná líska a asi se mi nepodaří ji vysadit blíže než 350 m, mělo by to stačit? 
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 22.3.2014
Dobrý den, chystám se nasadit rakytník, ale nejsem si jistá, jaké velikosti dorůstá. Našla jsem různé údaje, proto bych se chtěla zeptat na zkušenosti z praxe. Jaké výšky a šířky doroste? Popřípadě která odrůda konkrétně, pokud se vzájemně liší.... celý příspěvek >
Naroubování jiné odrůdy na lísku kvůli plodnosti, 22.3.2014
Děkuji za rychlou odpověď! Kolik větviček myslíte, že je potřeba ne jednu lísku? A pokud je naroubuju příští rok v únoru, opylí tu původní lísku ten samý rok nebo až další?
Naroubování jiné odrůdy na lísku kvůli plodnosti, 22.3.2014
Dobrý den, máme na zahradě jednu lísku, bohužel když jsme ji sadili, nevěděli jsme, že je pro opylení třeba dvou keřů různých odrůd a teď už na druhou není místo. Je možné naroubovat pár větviček jiné odrůdy, aby zajistily opylení? Máte s tím... celý příspěvek >
Ziziphus, 6.8.2011
plody jsou zralé, když zhnědnou, ale dají se jíst už když začnou hnědnou a mají ještě zelené skvrny.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika