Příspěvky uživatele - 90.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rašelinové květináče plesniví, 7.4.2014
Dobrý den, druhý rok si pěstuji rajčata ze semínka. Loni jsem je přepíchala do rašelinových květináčků a v pohodě. Letos jsem zjistila asi po 10 dnech, že stěny rašeliny začínají plesnivět. Zalévám s citem, podmokem, květináčky nejsou rozmáčené.... celý příspěvek >
Čimišník - Caragana arborescens Pendula, 6.4.2014
Děkuji. Ještě se zeptám - na půdu je nenáročný? Máme tu spíš těžší zem.
Čimišník - Caragana arborescens Pendula, 6.4.2014
Děkuji. Tak to se někam asi vejde.
Čimišník - Caragana arborescens Pendula, 5.4.2014
Dobrý den, dnes jsem si přivezla čimišník od zahradníka, je pravokořenný, ale zapěstovaný na kmínku tak 150 cm a nahoře korunka. Zapomněla jsem se zeptat, jak mám čekat, že ještě vyroste. Do výšky asi moc ne, ale do šířky? Chtěla jsem ho do záhonu... celý příspěvek >
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 1.4.2014
Děkuji, těší mě, že se vám výsadba líbí, stálo mě to spoustu času to nakombinovat a vymyslet. Plánek už jsem fakt dlouho neviděla, pochybuji, že ještě je, ale zkusím se podívat. Kdyby se našel, poprosím muže, ať Vám ho oskenuje.
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014 Obsahuje fotku
Podobný plot máme už několik let. Plánek jsem dělala přes zimu, vyhledala rostliny, nakoupila malé kousky a pak jsem na čtverečkovaný papír nanesla kružnice v měřítku podle uváděné vzrůstnosti rostlin. Z ní jsem odvodila vzdálenost výsadby. Je to... celý příspěvek >
Zahradní traktor Mountfield, 15.3.2014
Děkuji za Vaši reakci.
Zahradní traktor Mountfield, 15.3.2014
Mountfield ted můžu koupit za 36000,-. Ale ze servisu mám trochu strach...
Zahradní traktor Mountfield, 15.3.2014
Dobrý den, uvažuji o koupi zahradního traktoru Castlegarden xdc 140 z Mountfieldu. Budu tím sekat zahradu asi 2000m2.  Zvažuji, jestli koupit, nebo ne. Máte někdo zkušenosti? Děkuji.
Špenát - bude hořký?, 15.3.2014
Dobrý den, před týdnem jsem otevřela pařník, abych vysela ředkvičky a zkusmo semena na přísadu. Zjistila jsem, že mi tam přes zimu vegetí krásně špenát. Nikdo ho ale nezalil přes zimu, předpokládala jsem, že nepřežije. Tak jsem ho zalila, je krásně... celý příspěvek >
Komule davidova, 8.3.2014
Dobrý den, jak velká asi naroste komule, když ji sestřihnete na těch 20cm? Chci ji do živého plotu. Děkuji.
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 7.3.2014
Máte to taky moc krásné! Jen to sluníčko se jako naschvál schovalo. Ale moje kytky sice čučí, ale vypadají pořád hezky, tak jsem spokojená. Je to příjemný pohled po zimě, jen musím ještě sundat věnec se sněhulákem ze dveří a udělat jarní. A sundat... celý příspěvek >
Výsev měsíčních jahod, 3.3.2014
Děkuju, koupím tedy hotové sazenice.
Výsev měsíčních jahod, 3.3.2014
Dobrý den, loni jsem byla u kamarádky překvapená, jak jsou dobré a jak tyto jahody plodí celou sezonu. Chtěla bych je pro dcerku. Když je vyseju teď, dočkáme se letos plodů, nebo bude lepší koupit sazeničky? Děkuji.
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 3.3.2014
Tak ta sedmikráska mi starost tolik nedělá, přecejen kvetou i v trávnících. Bála jsem se hlavně o ten plnokvětý pryskyřník a primuli, Ráno tu byla jinovatka a vše je OK . Vždyť ty kytky nestály zas tolik, když něco nepřežije, holt dosadím.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika