Příspěvky uživatele - 227.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka s motorem Jikov, 24.5.2014
Myslím, že sviečkou to nebude. Skúste sa pozireť na motor. Trsnosť, guferá na kľuke a tak
Udrzba okolo stromku, 22.3.2014
Postrekom v žiadnom prípade, všetko čo je v zemi je aj v plode a tým pádom v našich deťoch a v nás.N-K-
Honda Vs. Briggs, 15.3.2014
prave ta jednoducha konstrukcia u motorov b&s ako pises ze zastarala zaraduje tie motory na vrchol ladovca. spolahlivost, skoro ziadna udrzba, nalejes tam hocico a motor stale funguje ani olej som uz posledne roky nemenil, proste je to nezmar.... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 11.11.2013
Dobrý večer pán Paľo ja som asi pred mesiacom zakúpil u jedného pestovateľa odrody Boscova flaška a Jana. Boscova už bola prezretá ale chuťovo vynikajúca je to naozaj chutový zážitok táto hruška Jana mala optimálnu zrelosť bola strašne... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 11.11.2013
Na Slovensku Tsunami zatiaľ predávajú len v Bratislave ja som na ňu veľmi zvedavý, čo som o nej čítal tak by mala mať pevné plody čo je na tak skoro zrejúcu marhuľu veľmi dobré, o Aurore sa píše že veľmi rýchlo makne čo sa mne moc nepáči... celý příspěvek >
Slivoň Anna Späth, 11.11.2013
Ďakujem Vám pán Petr za odpoveď, išlo mi len o to či plody praskajú pri daždi, hmyz mi až tak nevadí ten nepoškodí všetky plody s určitými stratami rátam, ale daždivý september (září) može zničiť všetku úrodu tak ako to mávam... celý příspěvek >
Vinohradnicke broskvone, 11.11.2013
Mne tento rok začiatkom októbra omrzli, stalo sa to prvý krát za 28 rokov odkedy ich pestujem, neboli ešte zrelé, stačili dve mrazivé noci keď boli     3 stupne pod nulou, netrpia kučeravitosťou broskýň ale sú náchylné na... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 11.11.2013
Dobrý večer pán Petr, máte aj zasadenú aj veľmi skorú odrodu Tsunami? Jano
Merchant, 18.10.2013
Má niekto túto odrodu čerešne? Rodila už niekomu? Rozmýšľam o nej že by som ju zasadil. Jano
Presenta, 18.10.2013
Toho sa bojím aby som nemal dozreté Presenty len keď je teplý rok, mesiac október je už lotéria, minulý rok 21.10. bol u nás už sneh, aj keď sa potom roztopil určite by to nepridalo Presentám keby... celý příspěvek >
Presenta, 17.10.2013
Dobrý večer pán Petr, podľa Vášho opisu je Presenta ešte lepšia ako Hanita? Možete jej chuť porovnať s Elenou? Myslíte že by dozrela v nadmorskej výške 300 m.n.m.? Jano
Série Top, 1.9.2013
Ďakujem Vám Libor, za odpoveď, som rád že sa Hanita dá aj spracovať, chcel by som ju zasadiť, je oddeliteľná od kôstky? Jano
Orangered, 1.9.2013
Vidíte, nie všetko čo sa píše na rôznych stránkach predajcov je pravda. Ja som mal pred dvadsiatimi rokmi tiež Maďarskú mala veľké a chutné plody, bohužiaľ som ju musel vykopať keďže som mal 3 metre od nej zasadenú Bystrickú a od tej sa nakazila... celý příspěvek >
Jezírko a krtci, 19.8.2013
Tiez by som sa priklanal k hustemu pletivu, nasledne vrstva piesku, geotextilia a folia.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika