Příspěvky uživatele - 107.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvázání a rozepření větví, 16.4.2016
Poprosil bych o radu jak dlouho nechat vyvázané větve, aby zůstaly v dané poloze. Děkuji.
Kamera v jezírku, 3.3.2016 Obsahuje fotku
Kameru nechci dávat pod hladinu (do vody) ale bude umístěná v suchu v šachtě vedle jezírka. Okno do jezírka cca15x15 cm bezpečnostní sklo 12 mm, šachta 200 mm KG potribí. Okno bude po napuštění zhruba 60 cm pod hladinou. K routru to mám dost daleko a... celý příspěvek >
Kamera v jezírku, 1.3.2016
Jo... jo.. na těch stránkách jsem také něco četl, ale nezdověděl jsem se tam co popisuju v hlavním dotazu... ale děkuji.
Kamera v jezírku, 1.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pročetl jsem snad celé fórum ale na kemery v jezírku jsem nenarazil. Pokud někdo nějaké máte tak pište... zkušenosti, typ kamery - kvalita videa, zapojení, možnost sledování přes mobil - v TV, popřípadě něaký odkaz. Prostě zkušenosti a... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 12.8.2015
Zdravím. Taky vlastním motor 1 D 80 momentálmě dělám výbrus. Ale nemužu přijít na to jak funguje mazací lis. Mám nějakou dokumentaci podle které jsem postupoval a lis nemaže. Prosím o radu. Děkuji. Mirek.
Merak na mereni vlhkosti pudy?, 21.4.2015
Já chápu, o co vám jde, ale se stromkami bych si takovou hlavu nedělal. Čas od času je prostě zalejte, když nebude dlouho pršet, tak trochu častěji. Speciální měřák bych kvůli tomu asi nekupoval, stromky nejsou tak náchylné jako třeba trávník. A to... celý příspěvek >
Slepice- pomocnice v boji proti slimákům, 26.9.2014
Veselka10: Proc se slimaci slepicim nemaji davat? Take jsem jim je sbiral a zraly je, ale pak mi nekdo rekl, ze se to delat nema, pry jak jsou ti oranzovy plzaci agresivni (jejich sliz), tak to nedela dobre na vnitrnosti slepic. Osobne si teda... celý příspěvek >
Chov slepic, 25.9.2014
A nemuze takove velke mnozstvi hnedych plzaku slepicim nejak ublizit? Prece jen je jejich sliz oproti nasim domacim slimakum agresivnejsi? Mate to nejak overene, ze je to v poradku jimi slepice krmit?
Vynesené slepice, 25.9.2014
Dekuji a moc vam fandim, at se vam i slepickam dari. Citim to uplne stejne. Ja co jsem nasel informace, tak slepice mohou zit i 7-8 let, tak uvidime.
Vynesené slepice, 25.9.2014
Veselka10: Co presne znamena, ze slepice jsou u vas na doziti? Moc me to zajima. To znamena, ze je nechavate umrit prirozene starim? Kolik let se slepice dozivaji. Budu rad, kdyz se podelite o co nejvice detailu o zpusobu tohoto chovu na doziti.... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 25.2.2014
Tak já bych zrovna na fólii nešetřila, je to to hlavní, co dostává nejvíc zabrat. Vloni jsme zakládali trochu větší jezírko na zahradě a dali tam EPDM fólii Firestone. I když nebyly letos žádné mrazy, drží dobře.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika