Příspěvky uživatele - 200.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 8.1.2015
Pokouším se pěstovat rajčata teprve pár let, takže nemám možnost tak dlouhého srovnání. Násada až do první srpnové dekády byla velmi pěkná. Ve chvíli, kdy se jsem se těšil na hlavní vlnu úrody přišel zlom v počasí a ve zbytku srpna jsem již... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 6.1.2015
Minulý rok, přestože patřil podle měření k nejteplejším, tak se mi zdál poněkud nevydařený a léto v mé lokalitě skončilo kolem 10. srpna. Jako začátečník/amatér pěstuji venku na jižním svahu Berounky rajčata a papriky, takže se potýkám s teplem,... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 24.2.2014
Tak to se omlouvam  , koukam, ze vpredu i vzadu na sacku je oznaceni Datlo. A pod tim malym pismenem, ze uvnitr je neco jineho.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 24.2.2014
K březnovému číslu 2014 Zahrádkáře je přibalen sáček tyčkových rajčat Datlo od Sema.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013
Nemohlo by se jednat o alternariovou skvrnitost?
Choroba rajčat?, 24.7.2013
Pro xdusanx, prosim, jakou publikaci pouzivate? Dekuji
Bifteková rajčata, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Co se tyce velkeho masiteho rajce, asi bude asi jednat o ruzovy gigant, v mem pripade dorostly na vahu ~750g. Posilam fotky sacku seminek z kterych jsem sazel. Jako chutove nejlepsi se mi jevilo obycejne rajce, soudeckove se hodi na omacky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika