Příspěvky uživatele - 37.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování lilií a kaly ze semen, 28.2.2014
Děkuji za rady. Budu se jich držet Ivana
Pěstování lilií a kaly ze semen, 22.2.2014
Dobrý den, letos bych chtěla zkusit pěstování lilií a kal ze semen. Slyšela jsem, že před výsevem by se některá semena měla namořit. Spadají do této skupiny i lilie a kaly? Jestli ano, jaký mořidlo byste mi doporučili. Díky za radu Ivana
Nemocný sukulet - poradíte co s ním a jak se jmenuje?, 22.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, Dostala jsem asi před dvěma lety sukulent. Nevím jak se jmenuje – poradíte mi s jeho jménem? (obr.1) Donedávna dobře prospíval, ale nyní mi onemocněl. Poprosím Vás tedy o radu, co mu je a popřípadně jak ho „vyléčit“? Na zimu jsem... celý příspěvek >
Plíseň na cibulce Amarylisu (Hvězdníku), 22.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, již několik let si pěstuji Amarylis. Cibulku mám již dost velkou. Letos se mi ale na cibulce udělala plíseň. Plíseň jsem měla i na dalších cibulích Amarylisů, ale ty jsem usoudila, že už se mi zachránit nepodaří. Doufám, že tato by... celý příspěvek >
Plíseň na cibulce Amarylisu (Hvězdníku), 22.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, již několik let si pěstuji Amarylis. Cibulku mám již dost velkou. Letos se mi ale na cibulce udělala plíseň. Plíseň jsem měla i na dalších cibulích Amarylisů, ale ty jsem usoudila, že už se mi zachránit nepodaří. Doufám, že tato by... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika