Příspěvky uživatele - 55.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc hrušně, 11.6.2014
Dobrý den.  Přesně to samé se mi objevilo v polovině letošního května na jedné větvi mladé hrušně. Postříkal jsem tojako proti svilušce. Napadené listy zhnědly zkroutily se,  ale dále se to nešíří, hrušeˇjaž na tu jednu větěv vypadá... celý příspěvek >
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 7.2.2014
Děkuji za informaci, zkusím Dithane taky.
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 3.2.2014
Několik let jsem stříkal hrušku proti rzi 1x v květnu Baycorem. Postřik byl účinný, ovoce kvalitní. Baycor zabíral dobře i na strupovistost a další choroby. Letos už není v prodeji. Nabízejí místo toho např. Delan. Máte zkušenosti s nějakým stejně... celý příspěvek >
Vyhnití kaktusu zevnitř, 3.2.2014
Tak pokud jsou zdravé ostatní tři "hlavičky", tak je dobré rostlinu vyjmout ze substrátu, očistit od uschlých a mrtvých tkání, nechat zaschnout jeden až dva týdny na vzduchu a potom zasadit do proschlého substrátu. Většinou je ale hniloba mnohem... celý příspěvek >
Rouby - prodej, 3.2.2014
Na jejich stránkách je cena za očko. Nebylo to drahé, poslali mi asi pět nebo šest metr dlouhých roubů za 220 Kč i s poštovným, pěkně zabaleno, perfektní služby. Na jednom roubu mohlo být tak deset oček.Objednával jsem dvě odrůdy, Deligu a Zuzanu.... celý příspěvek >
Rouby - prodej, 3.2.2014
V Sempře jsou ochotní a vstřícní, ale rouby, co mi poslali, byly metr dlouhé vlky. Postupně přeroubovávám starší stromy na zahradě, kterou jsme koupili před deseti lety. Tři stromy už mám přeroubované s novou korunou, rouby jsem použil z koncových... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika