Příspěvky uživatele - 137.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí víno z ananasu, 14.1.2016
Takže ještě doplňuji přesný postup. Sedm očištěných ananasů jsem rozsekala v robotu na kaši, vylila do tří pětilitrových lahví, zalila jsem každou láhev vroucí vodou s cuktem. Celkem jsem měla na toto množství dva litry vody a půl kila cukru. Po... celý příspěvek >
Domácí víno z ananasu, 14.1.2016
Opět jsem se zapomněla podepsat... Lenka
Domácí víno z ananasu, 14.1.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Tak jsem víno z ananasu 8.1.2016 založila. Do 30 l demižonu jsem dala sedm očištěných a rozsekaných anansů spařených vroucí vodou, 15,5 l převařené vody s 6 kg cukru, 40 g kyseliny citronové, kvasinky a živnou sůl pro kvasinky. Vino... celý příspěvek >
Domácí víno z ananasu, 8.12.2015
Dobrý den. Našla jsem na půdě demižon, pořídila si kvasnou zátku, přečetla jsem několik receptů na domácí víno. Za chvíli budou v obchodech ananasy za pár korun. Recept na ananasové víno jsem nenašla. Zkoušel to někdo? Předem děkuji za řady a... celý příspěvek >
Kopřivová jícha, 20.5.2015
Dělám kopřivovou jíchu už druhým rokem. Mám tři kbelíky po 15 litrech přikryté víkem, ale ne těsně. Když procházím kolem, nic necítím, ale když míchám, nebo používám k zálivce, zápach je cítit. Ale je to jen chvilka, vítr zápach rozfouká a zápach je... celý příspěvek >
Květiny do truhlíku na jižní okno, 13.3.2015
Proč jedině muškáty? Třeba gazánie jsou nádherné a lze je velice jednoduše vypěstovat ze semínek. Já osobně, když mám kytičky od semínka, tak z nich mám větší radost, než když si je koupím už vypěstované Lenka
Výběr strunové sekačky, 4.3.2015
Dobrý den. Potřebuji poradit s výběrem elektrické strunové sekačky. Vlastně ji potřebuji jen na dosekávání kolem plotu, stromů, budov. Na ceně nezáleží. Děkuji za zkušenosti a rady. Lenka
Spirála na rajčata a okurky, 19.12.2014
Dobrý den. Chci oživit tuto diskuzi a prosím o další zkušenosti s pěstováním rajčat u spirál. Zakoupila jsem si spirály 1,80 délka a 7 mm průměr drátu. Zakoupila jsem je po sezoně, takže jsem ještě nezkoušela. Taď čtu o špatných zkušenostech.... celý příspěvek >
Růže ze semen?, 11.12.2014
Díky, Miloši
Růže ze semen?, 11.12.2014
Také moc děkuji za odpověď, Jiří. Teď už vím asi vše, co jsem vědět potřebovala :-) Lenka
Růže ze semen?, 11.12.2014
Jendo, moc děkuji za odpověď.
Růže ze semen?, 11.12.2014
Děkuji za odpověď a aslibuji, že už se nikdy na nic nezeptám, protože to vypadá, jako bych byla úplně blbá. Jsem jen zahrádkář začátečník, růže pěstuji od minulého roku a to jsem si zakoupila hotové sazenice. Semínka prostě zasadím, radu už hledat... celý příspěvek >
Růže ze semen?, 11.12.2014
Asi jsem otázku blbě položila, omlouvám se.  Ale to proto, že jinde mi odpověděli, že ze semínka nemůže vyrůst ušlechtilá růže, ale pouze růže planá. Já jsem semínka dostala s tím, že se jadná o vzácnou ušlechtilou růži. Takže se zeptám jinak.... celý příspěvek >
Růže ze semen?, 11.12.2014
Dobrý den. Dostala jsem semínka růže připravena k výsevu. Co mi ze semínek vyroste? Může vyrůst jiná, než planá růže? Nemám žádnou zkušenost s výsevem růží, proto uvítam jakoukoli radu či zkušenost. Děkuji, Lenka
Houba, 18.11.2014
Mám houbu na jedné větvi hodně starého obrovského ořešáku. Není v mých možnostech větev odstranit, je příliš vysoko. Možná by strom také potřeboval nějak přihnojit. Ale nevím jak a nevím čím. Nevím, kam až sahají kořeny a vůbec nemám s tímto žádnou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika