Příspěvky uživatele - 21.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 5.7.2014
Dobrý den. Mám stejnou filtraci i stejný problém... Mohl by jste prosím popsat, jak jste ventil opravil? Děkuji.
Mochyně peruánská, 6.2.2014 Obsahuje fotku
Z vlastní zkušenosti mohu říct, že je vemi jednoduché připravit si vlastní sadbu ze semen, ale je potřeba je vysít brzy a pěstovat mochyni spíše v teplejších podmínkách nebo skleníku, aby stihly plody dozrát...
Patizon Gagat, 6.2.2014 Obsahuje fotku
S pěstováním zelených patizonů Gagat máme také dobrou zkušenost, jen mě moc nebaví patizony loupat:-)
Tekvica Hokkaido a Uchiki Kuri, 6.2.2014 Obsahuje fotku
Souhlasím, Uchiki kuri (červené hokkaido) je velice chutná dýně, která je tak akorát velká pro běžnou kuchyňskou spotřebu, s butternutem také určitě neuděláte chybu.
Rajčata pro sezónu 2014, 6.2.2014 Obsahuje fotku
Odrůda rajčat ve tvaru papriky je např. Cornabel F1. My máme velice dobrou zkušenost s rajčaty pěstovanými v truhlíku, např. odrůdy Pendulina Red nebo Balkoni Red
Dýně, cukety, 6.2.2014
Dobrý den, souhlasím s panem Vysloužilem, různé druhy dýní, cuket a patisonů lze samozřejmě pěstovat na jedné zahradě, ale je třeba dát pozor, pokud si z nich chcete vytvořit osivo na další rok. Odrůdově čisté osivo bez příměsi získáme pouze... celý příspěvek >
Bílé breberky, 27.1.2014
Dobrý den, prosím nepodařilo se Vám zjistit o co se jedná a jak to vyhubit, po několikaměsíčním boji, stále to samé v květináči, hledala jsme všude, pesticid nezabírá, ale podle fotky je to ten samý škůdce... byla bych Vám moc vděčná za radu... celý příspěvek >
Můžu zasadit "obyčejné" brambory, ne sadbové?, 5.1.2014
můžu se také zeptat, když už se tu řeší brambory a někdo psal, že e mají rozkrájet... chci se tedy zeptat,.. když se zasadí půlka jádra, nevyroste nic (aspoň to jsme se učili kdysi na zš). Proto se ptám, je potřeba sázet celé hlízy, nebo když chci... celý příspěvek >
Množení habru, 21.9.2013
Habr se mnozi pouze ze semen. Když mi myši ohryzali kořeny na malých habrech, tak sem je píchla do země a čekala jestli nezakoření, ale nezakoření.. hold to není vrba..tak jedině koupit sazenice, nebo nasbirat semena, ale to je na dlouho...
Králíci - očkování, 12.9.2013
take pouzivam acidomid samec skace jak tygr mivam 10 až 12 mladych. mach.
Jateční váha a stáří, 12.9.2013
chovam nemecke strakace obrovite. za 5 mesicu 4 kg. krmim seno jecmen brambory se srotem.ockuji proti kokcidioze pouzivam acidomit do vody.
Clappova, 25.8.2013
Dobrý den, myslíte, že už můžu sklidit Clappovky? Mám čevrenou mutaci. Bydlím v Čechách 250 m vysoko. Některé už napichují vosy. Nerad bych dopadl jako s Alfou, každá druhá napíchnutá.
Mšice na paprikách, 6.8.2013
taky nezabírá
Opál, 28.7.2013
Mě Opál loni zmrznul a letos je tak obalený, že jsem podepřel větve a stejně jedna prskla. Musel sem tedy plody hodně protrhat.
Choroba hrušiek, 28.7.2013
Podle mě je to sucho.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika