Příspěvky uživatele - 228.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
voda z medenych okapu, 2.8.2008
Ahoj mam moznost doupoustet jezirko destovou vodou privadenou vsak medenymi svody a okapy - je to problem? - co tato voda bude v jezirku zpusobovat? Diky za radu
vysoke PH, 12.7.2008
Chtel bych poprosit o radu: mame bazen o objemu 15m3, je osetrovan bazenovou chemii azuro chlor trio, s cim mame problem je neustale rostouci PH. Bazen je napusten tvrdou vodou z vodovodu PH na pocatku snizeno na pozadovanou hodnotu, cca po tydnu... celý příspěvek >
hořcový stromek, 22.4.2008
Hořcový stromek jsem si koupila loni. U spodu mu vyrazily větvičky, ty jsem ustříhla. Vyrostl moc vysoko, udělal malou korunku a měl i květy. Bylo mě ho líto stříhat. Na podzim jsem ho přece jen zkrátila a zůstal mi vlastně jen kmínek. Teď z něj... celý příspěvek >
Canna - indická, 30.1.2008
Vloni je švagrová nechala v zemi odstranila jen nadzemní část a přikryla silnou vrstvou štěpků a na jaře po odstranění vyrašily a byly mnohem mohutnější než ty které sázela klasicky. Je ale pravda, že byla mírná zima a jsme na JM, ale i tak jsme to... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 26.1.2008
Podívejte se na kilk.com/pond
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 20.1.2008
Na jezirko se chystame na jare. Bude mit ledvinovity (spise L-kovy) tvar.  Plocha cca 100m2. Objem vody cca 75m3. Pomer plovaci casti k regeneracni 2:3. Hloubka plovaci casi od 1,8 do 2,5m. Rozmer plovaci casti 8*2,5m. Plovaci scast bude v... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika