Příspěvky uživatele - 52.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 28.1.2014
za 2e nekupis jazierkovu foliu.ak ano napis kde? tato tema je o tom co najlacnejsie si urobit jazierko... pisal som na tu silaznu foliu ci vydrzi a kolko. odpisali mi ze je vela ludi co si ju od nich kupuje prave na jazierka. a pokial... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 27.1.2014
sorry malo tam byt 0,25mm
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 26.1.2014
pridavam stranku zo slovenska kde je ta silazna folia o hrubke 25mm, a cena je 1e za 1m.
Samospád - bude to fungovat?, 24.1.2014
tak to je super.voda sa vzdy prevara a nosili sme si ju v kanistroch ku chate... ale naco nosit ked moze rovno pri chate tiect.super velmi pekne dakujem za rady.
Samospád - bude to fungovat?, 24.1.2014
velky tok tam veru nieje..dokonca v suche leto len kvapka.chcem mat zachytnu kadu aspon 100l. ide len o vykendovu chatu.inak mate skusenosti aj s takou odstatov vodov (5-7dni)...zberna nadoba bude pod zemov ale nezviknu sa robit riasi ci ine... celý příspěvek >
Samospád - bude to fungovat?, 24.1.2014
potrubie bude v zemy a na zimu odpojene a prefuknute... nebudem riskovat... voda je pitna cize potrebujem ju hlavne na pitie a umivanie.to co pojde do jazierka je uz len prebytocna voda.aktivne uhlie nieje drahe.a dakujem za radu s tym koloidnim... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 24.1.2014
mat super foliu... ale na filtry setrit?aky toto ma vyznam?filtracia je takysto zaklad dobreho jazierka! naco mi je nefungujuce zakalene jazierko s polomrtvimy rybamy a ziadnym ekosistemom... jaj bude napustene 15rokov...!? som vasnivy akvarista... celý příspěvek >
Samospád - bude to fungovat?, 24.1.2014 Obsahuje fotku
to je jasne... tu je nakres asi ako to chcem... v nadobe prvej bude filtracny molitan.akvaristicky a aj aktivne uhlie.cize ziadne necistoty tam neprejdu.a molitan budem pravidelne cistit. este raz Vam dakujem!
Samospád - bude to fungovat?, 22.1.2014
zdravim Vas... som zo slovenska, a toto je jedina stranka kde sa tato tema rozobera.mam chalupu a chcem vodu.najblizsia studnicka je asi cca 100m oproti v kopci.meral som vyskovy rozdiel a chalupa je nizsie o mar metrov(cca 6m) chcel by som to riesit... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika