Příspěvky uživatele - 195.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek z hypermarketu k sázení?, 4.3.2014
Velmi chytrý příspěvek. Pravděpodobně budete jeden z producentů sadby česneku (Tagro, Moravoseed, Kozák, Semo), když se tváříte, že víte, jak se dělá sadba. Mám vystudovanou Mendelovu univerzitu a zabývám se zelinářstvím. Mimo jiné Vám asi uniklo, že... celý příspěvek >
Česnek z hypermarketu k sázení?, 4.3.2014
Problém háďátka a sklerocia za hysterii může považovat jen člověk skutečně neznalý. Myslíte, že to, že jeden z největších pěstitelů česneku v ČR s tradicí několik desítek let, zemědělské družstvo v Dolním Němčí, muselo s pěstováním přestat kvůli... celý příspěvek >
Česnek z hypermarketu k sázení?, 4.3.2014
Česnek z meristémových kultur opravdu v nedohlednu není. Všechny ozdravené odrůdy jsou z meristémových kultur. Dělá se to u nás minimálně už 10, možná i 20 let... Za F1 žádný kuchyňský česnek považovat nemůžeme, protože se nedá křížit, takže je... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 15.1.2014
Česnek určený k sadbě namořený proti ničemu být nemůže, protože před výsadbou se moří jednotlivé stroužky, nikoliv celá cibule. Navíc to ani česká legislativa nepovoluje. Naopak s konzumním česnekem je to trochu jiné. ten se vozí odkudkoliv, kde s... celý příspěvek >
Dotaz na odrůdu česneku, 15.1.2014
Těžko se to dá určit. Každá odrůda chce svoje. Některá má raději propustnou půdu, některá nesnáší vysokou hladinu spodních vod atd atd. Těžko Vám někdo poradí, která odrůda je lepší a která horší, protože vám může nejlépe vyrůst nějaká odrůda a jiná... celý příspěvek >
Sadba česneku, 15.1.2014
Konkrétně u česneku to moc prevencí proti chorobám a škůdcům není. To je jen u chorob, které po roce nebo po dvou bez hostitele uhynou. Sklerociová hniloba i háďátko jsou schopny v neaktivním stavu zůstat bez hostitele v půdě i 20 let. u česneku je... celý příspěvek >
Česnek Therador, 15.1.2014
Zkučenost s tímto česnekem mám negativní. Nejen kvůli podřadné chuti, kterou jsem tu zmiňoval, ale hlavně kvůli výnosům. Sadba se musí nakupovat každý rok. Pokud sázíte dvakrát po sobě, nesklidíte prakticky nic. Není nad české registrované odrůdy,... celý příspěvek >
Česnek Therador, 15.1.2014
Pokud Vám tento česnek chutná, tak je vidět, že máte asi zkaženou chuť těmi čínskými a španělskými a už nevíte, jak chutná dobrý česnek :-D Therador jsem měl, pěstoval 2 roky a dost! Obsahuje sice dost silic, skutečně je ostrý, ale chuťově je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika