Příspěvky uživatele - 5.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
udírna na zahradě, 28.7.2008
Chraň vás pámbů abyste dal topeniště pod udírnu, to potom neudíte, ale pečete s přídavkem kouře, topeniště min. 2m vedle udírny...
Natírání kmenu vápnem, 24.3.2008
Mě se naopak zdá, že se řasy začínají stále více prosazovat. Hlavně ruduchy.
TK, TZ, MT, Holder brzda vlečky, 28.1.2008 Obsahuje fotku
Souhlasím s panem Kohoutkem, že brždění přes lanko není úplně ideální. Mi jsme to vyřešili nájezdovou brzdou. Přikládám fotku této brzdy u starého vozíku, který jsme nedávno prodali. Tento systém máme použit i u originálního vozíku (lanko jsme... celý příspěvek >
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 28.1.2008 Obsahuje fotku
Lidičky přece si nebudu dopisovat sama, přidejte se. A teď něco pro zasmání. Tato květina je taky domácí a myslím, že opravdu zdařilá.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 28.1.2008 Obsahuje fotku
Jako první připojuji obrázek květiny (bohužel mi vypadl název),ktéra ja schopna kvést dlouho a téměř třiceti květy najednou. 
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 28.1.2008
Máte doma nejhezčí druhy pokojových rostlin? Pochlubte se jejich fotkou, jménem a poraďte, jak o takovou rostlinu pečovat. Za zdařilé příspěvky předem děkuji.
Kutr nebo kuchyňský robot na výrobu klobás?, 20.1.2008
My jsme mívali doma takové udělátko k ručnímu mlýnku (na kliku) - ze předu se odstranilo ta kulatá dírkovaná destička, místo ní tam přišel plech, který měl uprostřed asi 10 cm dlouhou trubku z plechu. Žádné uzenářství jsme teda neměli, ale na 5kg... celý příspěvek >
Papírák s velikánskými plody, 25.9.2007
Nevíte někdo, jak se jmenuje odrůda s velikými plody? Nedaří se mi ji nikde dohledat, ale viděla jsem ji. Děkuji Petra
Tařice - usýchá ve velkém, 6.8.2007
Prosím skalničkáře o radu.Pěstuji mnoho skalniček,většinou odrůdy běžných druhů.Ale nevím si rady zs tařicí,s tou drobnou,v květu má max.12-15cm.Nádherně vykvete,pak to odstřihnu a ona je pak celé léto ošklivá,nebo úplně zaschne.Některá okamžitě... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika