Příspěvky uživatele - 5.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lištová sekačka Agria 2300R, 8.5.2008
A to je právě to dilema. Je ta MF70 o tolik lepší, že je o tolik dražší? Měl jsem jednu půjčenou, a pokud byla funkční, sekala dobře. Ale, jelikož byla v dost zanedbaném stavu(i přes mojí stahu), byla to světlá chvilka. Averzi jsem si nevypěstoval,... celý příspěvek >
pěstování phalenopsis, 24.3.2008
V zimě jsem dostala kvetoucí phalenopsis.Po pár dnech květy i některá poupata opadala, některá vykvetla a pár týdnů kvetla.Po nějaké době se listy začaly svrašťovat, spodní list zežloutl a odpadl.
TK, TZ, MT, Holder, 27.1.2008
Jsem rád, že se stránky konečně začaly hýbat. Chtěl bych se zeptat na nějaká vaše vylepšení u vašich strojů. Vlek od uživatele tz4k14c je velice pěkný. Zajímali by mě bližší informace o něm, např. z čeho je použit píst na sklápění? Děkuji za další... celý příspěvek >
Bruska na nože sekaček, 12.1.2008
ve Státech dělaj takové vyvažovací hříbky - z hliníku nebo plastu, spodek se přišroubuje na stůl nebo kus prkna, do hlavičky se zaklesne otvor v liště. Koupil jsem to přes Ebay před časem za nějaké 4 dolary vč. poštovného.  Žádná kosmická... celý příspěvek >
Jabloň Zuzana - kde sehnat?, 21.12.2007
Odrůda Zuzana je výsledkem šlechtění v VÚOH v Holovousích, takže by bylo nejlépe se obrátit tam. Ale je také možné si případné rouby i objednat v nejbližší ovocné školce. l
Nonetit - Matčino, 21.12.2007
Toto není žádný problém! Pokud nemáte žádnou vhodnou školku v okolí o čemž pochybuji tak zkuste rovnou kováře místo kovaříčka, a poptejte se ve Východočeské ovocnářské únii v Holovousích. Mají int. stránky.
Matčino, 21.12.2007
Je pravdou, že odrůda Matčino je stará osvědčená odrůda ve své době, dnes je již ale překonána, existují kříženci kteří mají ve svém základu jednoho z rodičů Matčino, a snaží se odrůdu původní vylepšit. A ještě k těm poznámkám o moučnatění jablek,... celý příspěvek >
Kontejnerová třešeň a jabloně - kde seženu?, 18.7.2007
V Hornbachu maji veliky výběr za průměrné ceny. A super třešně a merunky nabízí pan Matejka www.pawpaw.cz
Objednávka od Starkla, 30.5.2007
Objednávám od Starkla už 3 roky a nemůžu si stěžovat, i když některé rostlinky vypadaly jako když už to mají za sebou, tak se všechny zmátořily a krásně rostou.
Krtek - a je to, 5.5.2007
Koupila jsem trubkové plastové pasti se záklopkami. Týden jsem je trpělivě instalovala (v rukavicích, potřené hlínou). Týden mi je krtek vždy zacpal z jedné strany hlínou a udělal si chodbičku vedle. Kde dělám chybu? Nebo mám na zahrádce prostě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika