Příspěvky uživatele - 141.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Vari Lucina Honda GCV 190, 13.6.2014
Přesně jak píše pán, mám hondu 190 GSV, po každé práci zavřu palivový kohout a nechám vyjet palivo v karburátoru, až moto zhasne, před delší odstávkou vyjet i palivo z nádrže - prostě karburátor nasucho a čerstvý benzín. Tak mi to poradili i na... celý příspěvek >
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 13.4.2014
To je blbost, na zahradách, ať je jakákoliv klidně sebetěžší hlína, tak když se tam nepustí traktor, tak žádné hroudy nejsou nerozbitné, pro rotavátorování je určena na převodovce DSK 317 právě rychlost číslo 2, a všechno to perfektně rozbije, P -... celý příspěvek >
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 12.4.2014
Taky mám novou hondu 190 GSV s rotavátorem - kopinaté nože do těžké půdy, plný záběr - 4 metly na každé straně - mám ho letos druhým rokem, žádné otáčky při rotavátorování nemění, běží zcela pravidelně, jediné kdy začnou kolísat otáčky je, když... celý příspěvek >
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 4.3.2014
Rotavátor určitě nezničíte, pýr tam tedy taky určitě nemáte, tak jen počkat na správnou vlhkost půdy - nesmí se mazat, ale ani bejt přeschlé a zcela ztvrdlé a projet několikrát a určitě to bude obstojné
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 26.2.2014
rpotavátoruji na rychlost 2, která je pro to taky doporučená, jen jsem to spletl - není to nejvyšší rychlost, je tam ještě P - pojezdová rychlost, tu na to samozřejmě nepoužívám, pokud bych rotavátoroval na stupeň 1, tak to možná dělám ještě teď, to... celý příspěvek >
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 26.2.2014
A právě proto nabízejí dva typy rotavátorů - do lehčí půdy jsou to úhlové nože, s těmi nemám žádnou zkušenost, do těžších půd kopinaté - ty mám - rychlost samozřejmě 2 - nejrychlejší - a přesně jak jsem napsal - nezahrabává se už nic -... celý příspěvek >
KUK-96, 26.2.2014
vodící kolo tam samozřejmě mám, ale s motorem honda se pracuje vždy na maximální otáčky - je to tak doporučeno, aby neprokluzovala a neničila se spojka
KUK-96, 25.2.2014
Dobrý den, už jsem to tady někde psal, mám starší systém, ne Global, a rotavátoroval jsem původně se třemi metlami na každé straně - taky kopinaté nože a mám jílovitou těžkou půdu. Udělalo to dobře, ale bylo to značně namáhavé, protože i přes... celý příspěvek >
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 25.2.2014
Dobrý den, loni v předjaří jsem rovněž koupil motor honda gsv, a k němu převodovku DSK 317/S a rotavátor. A jsem velmi spokojen, mám těžkou jílovitou půdu, kterou zpracuje dokonale. Mám kopinaté nože, a začal sem s třema metlama na každý straně a... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 7.12.2013
Ještě sem zapomněl - motor honda 190 gsv když rotavátoruju, pole má mírný svah, tak dost často dochází benzín - přitom v nádrži je určitě víc než polovina a už začíná motor vynechávat a po chvíli se zastaví - doleju a zase vpořádku, tedy jen malá... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 7.12.2013
Dobrý den, mám jak motor BS intek pro 6,5 HP, tak honda 190 GSV 6,5 HP. Oba jsou to výkonné a spolehlivé motory, se žádným neuděláte chybu. BS motor mám asi 15 let v kultivátoru mountfield MS 06, je naorosto bezproblémový, chytá hned, stejně tak po... celý příspěvek >
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 28.11.2013
Dobrý den, abych ušetřil, koupil sem si letos zjara u nás - v české republice - zvlášť motor honda gsv 190 s klečemi special a zvlášť převodovku vari DSK 317 s rotavátorem. A ovládání plynu budu mít asi to samé, co vy, protože už po krátké době se... celý příspěvek >
Lílie - co s odkvetlými lodyhami, 2.6.2013
Dobrý den, je to velmi jednoduché - lilie kvetou, odkvetou, odstraníme pouze vršek - případné semeníky, a dokud je lodyha a listy zelená, necháváme ji, ale pozor - hned jak začne buďto žloutnout, nebo už má semtam hnědé fleky na listech - začínajjící... celý příspěvek >
Zazimování lilií vysazených v záři 2012, které nám v říjnu 2012 vyrostly, 2.6.2013
Dobrý den, naši prodejci to dělají běžně - holanďani mají cibule lilií celoročně v chladírnách, zde se sklizené cibule ani nehnou, ale prodělají tzv. jarovizaci - to jest ihned po vysazení začnou růst, proto se tyto cibule musí nakupovat pouze na... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 23.2.2013
Pokud dobře zoráte a půda promrzne, tak to zpracujete i lehkým rotavátorem, ale jen na lehčí nebo písčité půdě /a na to nakonec nepotřebujete ani rotavátor, to samé na takových půdách udělá i kultivátor, kombinátor, nebo i brány, protože se zde hrudy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika