Příspěvky uživatele - 255.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Countax K18 twin, 1.11.2014
Zdravím. Koupil jsem od souseda anglický zahradní traktor countax K18 TWIN. Je tam jiná elektrika než má být. Blbne mi dobíjení a nevím jestlik tam nepasuje z něčeho jiného.
Identifikace rostlin a jejich umístění, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Spálený zepředu
Identifikace rostlin a jejich umístění, 17.8.2014 Obsahuje fotku
A nakonec spálený stromek :(
Identifikace rostlin a jejich umístění, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Tyto dva keříky by také měly jít do polostinu.
Identifikace rostlin a jejich umístění, 17.8.2014 Obsahuje fotku
.
Identifikace rostlin a jejich umístění, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych pomoci s názvy těchto stromečku, jelikož neznám názvy, nemůžu si to dohledat ani na internetu. Mám je všechny v polostínu až stínu (v rohu pod stromem) a nevím zda jim tím neškodím. Co se týče toho velkého, takhle... celý příspěvek >
Vari - zapalování, 11.7.2014
Dobrý den ctěl jse se zeptat jak se šteluje zapalováni u vary. A jaký typ zapalování má.
Vari povolení, 29.12.2013
u čeho to máte pojištěne a jaky typ pojistky???
Nádrž na Vari, 28.12.2013 Obsahuje fotku
Zdravím nevíte zčeho je tato nádrž.Chci si ji taky tak udělat ale nevím zčeho je.
Vari - stavba vozíku, 28.12.2013
na převoz dřeva z lesa do chalupy ale někdy jak se zadařitak aby se dal zahačit zaněj strom 
Vari - stavba vozíku, 27.12.2013
Zdravím chci si postavit za vari vozík na tahani dřeva ale nevím jak podvozek mam hotov ale jak udělat vrch a ostatní.Chtěl jsemse zeptat jestli by mi někdo nenafotil svuj vozik dělany po domácku.díky
Vari oska, 13.12.2013
Zdravim chtěl jsem se zeptat jestli nevíte co to je. Jednoho krásneho dne mi praskla prostřední oska ve škříni po zakoupeni nové a po výměne začala převodovka kvičet při lehčím zatíženi.Než rupla oska vari bylo tiche. Díky Dališ
Vari - nádrž, 6.12.2013
Zdravim chtěl jsem se zeptat jestli můžu dát plechovou nádrž na -taktni motor místo umnělohmotné.díky
Vari nosič nářadí, 3.1.2013
jj a jak jste udělal ty brzdy dalo by se to nafotit všechno nějak zblízka.
Vari nosič nářadí, 3.1.2013
JJ děkuji velice.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika