Příspěvky uživatele - 32.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radu pri kúpe Dolmar PS 7300 HS alebo Stihl MS 361, 4.12.2013
Stojí mi za kúpu táto píla, Mám záujem o nu a potrebujem to hlavne na špalkovanie aj velkých kusov. Dík za rady. Respektíve je lepšia Stihl MS 361? Výkonovo je síce slabšia len nemám celkom ešte žiadne skúsenosti z Dolmarom aj ked mi doporučujú... celý příspěvek >
Ohrizené jablone, 27.2.2013
dobrý deň chcel by som sa spýtať či by my nevedel niekto poradiť čo s obrizenými jablonami od zajaca teraz na jar ked som prišiel do sadu zistil som že takmer všetky jablone majú ohrizenú kôru na kmeňoch ale aj na konároch su uplne biele bez kôry ako... celý příspěvek >
Husgvarna 346xp, 27.2.2013
tuto pilu mám už 7 rokov požívaná v prerezávkach a prebierkach ročne sptavila okolo 20ha na pile som nemal žiadnu závažnú poruch raz my odišla sviečka ale to bolo všetko, ked neberiem do úvahy lišty to je jediná slabá stránka tejto pily, inak je to... celý příspěvek >
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 25.2.2013
dakujem za radu vyskušam obidva spôsoby.
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 24.2.2013
veď keby som nemazal tak po chvíli by my ani reťazou nepretočilo. Možno že sme sa nepochopili na mazanie do pily dávam motorový alebo hidraulický olej koliečko mažem dekalamitkou original vazelinou od husquarny.
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 24.2.2013
kupil som uš aj lištu od sthilu ale to prerobenie je dosť zložité nepasuje drážka na mazanie ale tá by sa ako tak dala prevrtať ale nepasuje ani drážka je širšia o 4 mm a ani šponováky na reťaz
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 24.2.2013
mažem hydraulickým alebo prevodovým olejom čo zoženiem ale predtým som používal sthil 440 a za 10 rokov sa mi nerosipala ani jedna za koliečkom sa vydrala uplne jama ale koliečko drží stále a na 346xp nestíham kupovať, môj názor je že z mazaním to... celý příspěvek >
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 23.2.2013
dobrý deň chcel by som sa Vás spýtať ktorý máte skusenosti s týmito pilamy akú lištu kupiť mením ich takmer každý mesiac vždy sa rosipe koliečko je to lišta 15 palcov 325 delenie 1,3mm vodiaci članok. Predajca my povedal, že už čoskoro budú nové, no... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika