Příspěvky uživatele - 42.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spoľahlivá farmárka, 1.12.2013
Dnes su uz vdaka zralokom z Wall Street v .... :-(  Ked si vezmete, ze najvykonnejsia pila na (v podstate) svetovom trhu je Stihl MS 880 oproti "klasickym" USA pilam z doby 60tych rokov ktore boli aj 3x vykonnejsie s takmer rovnakou vahou a s aj... celý příspěvek >
Spoľahlivá farmárka, 1.12.2013
McCoulloch a Poulan u nas predavane nie su tie, co sa predavaju (a kedysi aj vyrabali) za mlakou :-) To co sa predava u nas je viac menej rovnaka sracka ako Einhell ci ktorakolvek cina (aj ked maju o nieco vyssie ceny) Povodne fabriky su uz... celý příspěvek >
Spoľahlivá farmárka, 1.12.2013
:-)  Chapem, naozv Timbersport som pouzil len preto, lebo pre mna zosobnuje vsetky drvostepske sutaze :-) pre nic ine. A ako som uviedol, je to iba moja uvaha. A napadla mi este jedna mozna pricina. U nas japoncici nemaju tradiciu, preto sa na... celý příspěvek >
Spoľahlivá farmárka, 1.12.2013
Mozno by som vysvetlenie mal :-) Ale jedna sa iba o cisto moje myslienkove pochody. Konkretne v Japonsku sa viac uzivi pila fararka, ako velmi silna profi tazobna pila. Uz len z dovodu, ze Japonsko ako ostrovna krajina ma prilis malo vyzreteho lesa... celý příspěvek >
Spoľahlivá farmárka, 1.12.2013
Urobil som mto iste s vedomim, ze kaslem mna ich zaruky a servis. Nie som mochotny platit za ich rocne prehliadky po skusenosti s prvym pouzitim pily prave vcera (vo vlakne Solo 651C) a po skusenostiach s reklamaciami a servisom Mountfieldu dalsich... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 1.12.2013
Skuste sa pozriet na prerusovac kontaktu (prepinac ktorym pilu vypinate) ci nie je vysunuty kontakt z vylinaca, predrety kablik od vypinaca k zapalovaniu, alebo nezkorodoval nejaky kontakt. Zkontrolujte, ci zviecka hadze iskru - sviecku vymontovat,... celý příspěvek >
Solo 651, 30.11.2013
Prenasam z vlakna "Prosim o pomoc s vyberom motorovej pily" kedze uz ide o konkretny typ a znacku :-)  Dnes som konecne prvy raz s novou Solo 651C rezal nieco vecsie :-)  Jedna stara jablon (priemer kmena asi 40cm), truchniva... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 30.11.2013
Tak, dnes sprve vacsie rezanie novou Solo 651C.   Pokracovanie vo vlakne Solo 651 :-)  Toto vlakno uz nechavam k debate na povodnu temu :-) Kedze uz ide o konkretny typ a znacku :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika