Příspěvky uživatele - 209.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 30.11.2013
Dobrý večer, tento samý kámen používám na obtahování i já! Jsem také toho názoru, že se jedná o břidlici, ale nebudu se přít s lidmi, kteří jsou v geologii zdatnější, než-li já. Našel jsem ho v originální krabičce před pár lety u nás na půdě při... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 28.11.2013
Rozumím, máme oba typy nožů, jak KDS, tak Tescomu. V tom případě si nechám brousek na Tescomácké nože a sedlčanské nože budu raději ostřit na mokré brusce a ostří srovnám břidlicí, jako doposud.  Roman.
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 28.11.2013
Děkuji Vám pane Stanislave za užitečnou informaci, týkající se keramického brousku. Možná bych popřemýšlel o Fiskarsu a Tescomu bych někomu daroval. Roman
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 28.11.2013
Co se týče brousku s keramickými kolečky, nevím,jestli se mi osvědčí nebo ne. Použil jsem ho párkrát na zkoušku. Brousek mě byl doporučený ve značkové prodejně v kamenném obchodě, právě na dražší nože. Vím, třeba prodejce chtěl na mě ještě něco... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 28.11.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, ostré nářadí je pro mne základem kvalitní, méně námahavé a bezpečné práce. Ve svém volném čase se věnuji kulinářství a proto máme v kuchyni kvalitní značkové nože, které jsou vždy ostré. Kuchyňské nože brousím na pomaloběžné mokré... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 26.11.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, čtrnáctým rokem používám dvousečné zahradnické nůžky Oregon- Elite. Bohužel se již několik let nevyrábí. Nůžky mám dvoje, jedny na "horší" stříhání všech možných dřevin a rostlin. Druhé mám pouze na sadaření a na práci v lese. Jediná... celý příspěvek >
Homelite 200 náhrada za vzduchový filtr, 13.11.2013
Dobrý večer, pokud si vyříznete nový filtr z houby na nádobí, vadit to nebude. Já jsem si ho na starou pilu vyřízl také a pila funguje. Houbička byla od Viledy, které jsou kvalitnější. Trochu molitan prostříkněte olejem, ať se částečky lépe... celý příspěvek >
Jaký řetěz oregon pro pilu, 13.11.2013
To jsem rád, že jsem Vám pomohl a poradil. Roman.
Jaký řetěz oregon pro pilu, 13.11.2013
Je to tak, jak píšete u užších čtyř nýtovích vodících lišt hodně odcházejí vod. kolečka. Kupte si širší typ lišty. Osobně už bych si nikdy originální obyčejnou lištu od Husqvarny a Jonseredu nekoupil. Řezací soupravy na Husqvarnu kupuji pouze od... celý příspěvek >
Jaký řetěz oregon pro pilu, 13.11.2013
Dobrý večer, oba typy řetězů mají své výhody a nevýhody. Na vašem místě bych si koupil oba řetězy. Hranatý profil zubu je rychlejší v řezu, obtížněji se ostří, je citlivý na chyby při ostření. Jeho využití je hlavně v lesnictví profesionálními... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 13.11.2013
Dobrý večer, otázku vám odpověděl pan 56.206 správně. Jenom doplním, že návleky jsou vhodné na krátkodobou práci s JMP. Např. rekreační práce kolem domu, nebo mají využití při dřevorubeckých soutěžích. Např. v Timbesportu je chlapi používají,... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 12.11.2013
Dobrý večer, podělím se s Vámi o OP na JMP za téměř dvacet let praxe v oboru.Celé roky jsem nosil oděvy od Profesionalu Plzeň,protože jako bývalý zaměstnanec státních lesů jsem oblečení fasoval zdarma. Dříve to byly držáci, dnes tohle bohužel... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika