Příspěvky uživatele - 55.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari, motor Jikov chcípá, 3.2.2019
Autor původního příspěvku: Po výměně cívky zapalování motor běží naprosto bez problémů!
Vari, motor Jikov chcípá, 22.1.2019
Stává se mi, že motor po ohřátí chcípá - vždy dojedu na stejné místo - tedy možná po dosažení určité teploty(?). Po chvíli znovu nastartuji a chvíli jedu dál, než se situace opakuje. Prosím o radu, čím by to mohlo být. Děkuji.
Kořeny tůjí, 1.11.2016
Zajímal by mě tvar cypřišů a tújí, protože soused chce, abych si přesadila tyto stromečky, že můžou narušit studnu, od které jsou vzdáleny cypřiš 2metry přes vykopaný příkop 60cm hluboký pro odtok vody a túje 5 metrů nad studnou, 3 metry od cypřiše,... celý příspěvek >
Je toto klejotok? Má se to nejak ošetřit?, 30.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, u švestky Katinka na podnoži Wangheimova se mi dva roky po výsadbe na letorostu objevilo něco, co se mi zdá jako klejotok, o kterém jsem si myslel, že postihuje starší stromy. Je to několik centimetrů před místem, kde je větev přivázána k... celý příspěvek >
Dvouleté stromky příliš hluboko, 13.4.2016
Dobrý den, zjistil jsem, že po dvou letech od výsadby mám stromky švestek a jabloní zasazené příliš hluboko, mám je ještě nejak vyhrabávat, nebo to nevadí? Děkuji za odpověď S pozdravem Karel Hamouz
Jak sundat řemenici?, 12.4.2016
Určitě to půjde sundat normálním dvouramenným stahovákem, mají ho v každém železářství.
Jak vytvoři terminál?, 25.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám višeň rok po výsadbě, loni ji špatně ostříhal a teď má asi deset výhonů. Z horních tří prutů můžu nechat pouze jeden terminál, který byste vybrali? Mohu zbylé dva uříznout, nebo musím nějak provést Zahnův řez? Strom už dost raší, mám... celý příspěvek >
Ujatý roub?, 23.3.2016 Obsahuje fotku
Další foto
Ujatý roub?, 23.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, právě jsem koupil vysokokmen jabloně s mezištěpováním,  doma jsem si všiml, žeoproti jiným, které mám a u kterých je roub diagonálně po celém kmínku srostlý to zde vypadá jinak, bojím se, jestli se to čase neulomí.
Jak toto uříznout?, 22.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych jak ořezat tuto jabloň, vystříhal jsem vlky a ohnul větve 1, 2 a 3, které jsou kosterní, nyní nevím, jestli mám uříznout nebo nějak zakrátit pruty 5 a šest, nebo výhon 4, který zvažuji uříznout nebo uhnout dolů (zkroutila... celý příspěvek >
Co s konkurenčními výhony?, 22.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, u švestek mi vyrašilo velké množství výhonů z konkurenčních a asi i spících pupenů, nevím co s nimi, bojím se je ostříhat, že stromy dostanou klejotok, Nevhodně rostoucí letorosty mají někdy i centimetr průměr a jsou tlustší než plánované... celý příspěvek >
Jak ořezat tuto višeň?, 28.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak ořezat tuto višeň, loni zakrátil čtyři větve na jeden pupen a terminál 15 cm nad ně, větvičky skoro nevyrostli, nyvíc ještě vyrašil z velkého pupenu nad korunou silní kodominantní výhon. co byste s tím... celý příspěvek >
Jak založit korunu u vysokokmenu?, 28.2.2016
Mohu se ještě zeptat, kratší řez znamená uříznout méně, nebo méně nechat?
Jak založit korunu u vysokokmenu?, 24.2.2016
Asi je to teda z těch Holovous, kupoval jsem to v zahradnictví v Praze. Ještě mě napadlo, neměl bych vylámat pupeny, které by rostly do koruny?
Jak vypěstovat korunu?, 24.2.2016
Strom zasadím ve volné krajině a asi ve svahu a určitě v mrazové kotlině, tak bych chtěl korunu co nejvýše, aby nemrzly květy a dalo se pod stromem chodit a neožírala jej zvěř. Chtěl jsem původně koupit vysokokmeny, ale nesehnal jsem je, tak jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika