Příspěvky uživatele - 21.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 3.10.2014
Já jsem měl el.sekačku od Stigy 46.Přešel jsem na benzín s pojezdem Stiga 46 collector. Asi 7000 kč,25 kilo.Velká spokojenost.Do rozborů a teoretizování se nepustím.
Pálení špendlíků, 6.8.2014
Já mám následujíí rady: 1.pokud to při Vašich znalostech chete pálit doma-vykašlete se na to 2.pokud chcete dávat do pěstitelské pálenice 60 l-vykašlou se na to oni 3.kupte si od někoho 5l slivovice a to je ta nejlepší rada, co můžete... celý příspěvek >
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Dát do servisu, samo se to nezlepší.A po vyčištění, jak jsem říkal paliva bez biosložek.Cena je cca o 50 hal. vyšší, ale je to bez problémů.
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Zkuste kupovat benzín bez bio složek.Já jej kupuji do všech dvou i čtyřtaktů, co mám.
Sklizeň ranných brambor, 22.7.2014
Hmmm, já sázím JENOM velmi ranné odrůdy a vydrží mi do května.Magda, Impala vloni a předloni.Letos mám Rivieru již sklizenou a Adélu ještě na poli.Přitom tu Rivieru(pod keříkem cca12 ks hlíz,2-3 o váze 230g, ostatní menší) již konzumujeme 3 týdny(a... celý příspěvek >
Zemiaky - brambory - 2014?, 11.6.2014
Já sázel odrůdu Riviera 2.4..Též sklízíme.
Trnky Kulovačky, 6.4.2014
Moje maminka tomu říkala "švestečky".Jsou zajímavé svou odolností proti mrazu.
Co to je?, 23.2.2014
Děkuji za radu.
Co to je?, 14.2.2014 Obsahuje fotku
Ví někdo, co je to za rostlinu?Díky psu jsem o ni přišla, a chtěla bych ji znovu.I s návodem na pěstování.Děkuji za rady.Hana.
Husqvarna 340, 20.1.2014
Kupujte palivo bez biosložek.
Jikov 1447 DV VAPE, 2.1.2014
Vnikající příspěvek, samý argument.Ale jestli lejete do benzínu převodový olej, tak už se nedivím.
Jikov 1447 DV VAPE, 2.1.2014
Ale to víte, že mechanický dekoventil používám.Schválně jsem si ho nechal předělat.Původně jsem měl typ s dekompresním kanálkem a stím jsem nebyl spokojen.A automatický jsem nechtěl, jednak byl poruchový a jednak už se nedělal.Ale jak jsem psal,... celý příspěvek >
Jikov 1447 DV VAPE, 1.1.2014
Myslím, že žádný tento motor automatický DV nemá.To něco u svíčky je ruční DV.Většinou se zavře až když motor chytí, aspoň u mne.Nějaké pobíhání kolem motoru se tedy většinou neděje.
Měření kvasu, 17.12.2013
Pálil jsem 29.11. při 9 st. Brixi.Výtěžnost 13.2 l ze 100 l kvasu.Kdybych čekal měl bych 17 l?Těžko.
Jikov 1447 DV VAPE, 19.10.2013
Technicky natolik fundovaný nejsem, ale tento motor jsem vlastnil.Síla potřebná k nastartování je u nového motoru o maličko menší, než u klasického provedení.Ovšem po čase až se kanálek zaplní karbonem je to snad i horší.Utrhl jsem startovací šňůru,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika