Příspěvky uživatele - 12.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 19.12.2013
reaguji na poslední větu, kdy píšete "..a vztach mount. versus zákazník je myslím již dostatečně znám...".  Já Mountfield poznal teprve letos a už nikdy více. Vztah servis - zákazník je nejhorší s čím jsem se kdy setkal. Předčil... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 17.10.2013
astronomická cena opravy je ca 6000 Kč (je v tom i práce), když nový stroj stál ca 11000 Kč a použitý byl ca třikrát, ale spojka sama je uvedena za zhruba 600 Kč (24 EUR.). Kdybych věřil, že to v Mountfieldu opraví, tak bych jim... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 17.10.2013
opravji: 3300143 pouzdro –  nahrazeno 0062290 + 3300195
Krovinorez solo 154 - názory, 17.10.2013
A já Mountfieldu tolik věřil, až jsem pochopil jak to tam funguje, není nad osobní zkušenost. Co se náhradních dílů k Solu 154 týče, pokud si budete dělat servis sám, mohlo by Vás zajímat toto: Mountfield identifikoval zničené tyto... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 24.9.2013
Potvrzuji z vlastní zkušenosti pravdivost tvrzení výše. Ne sedmiletá, ne dvouletá, bohužel žádná záruka. Třikrát použitý křovinořez z Mountfieldu, třikrát následně v servisu, cosi s tím zdarma prováděli, ale finální oprava by stála tolik co... celý příspěvek >
Zkušenosti ze sekačkou Nordix z OBI, 24.4.2013
Neskutečný šunt!!! Při druhém sečení přestal fungovat pojezd, postupně začalo haprovat navíjení startovací šňůry, pak se startovací mechanismus totálně rozletěl. čili po cca 4 měsících mrtvola. Nebrat, nebrat, nebrat!!! v OBI už nikdy žádné nářádí... celý příspěvek >
Výběr pily, 13.3.2013
Zdravím Vás přátelé dvoudobých miláčků, mám se rozmyslet mezi koupí pily H455e, H460 Rancher a nebo MS291. Jakou byste preferovali z hlediska dostupnosti náhradních dílů za 20 let, cenou za servis po záruční době a s ohledem na výzbroj... celý příspěvek >
Stará jabloň, 18.2.2013 Obsahuje fotku
zdravím Vás, poradíte mi, co s touto jabloní? je jí cca 20 let a z části je napadená různými škůdci. V loni jsem provedl omlazovací řez, ale letos vypadá, že jabloň zčásti umrzla.
Prýt japonského topolu, 19.1.2012
Zdravím, potřeboval bych poradit, kdy se tak přibližně mají jednoleté japonské topoly - prýty ustříhnout, aby se mohly pak v březnu dubnu znovu zasadit? děkuji   
Jaký druh švestky na slivovici?, 18.10.2011
Dobrý den, jaká je vhodná odrůda na pálení slivovice? Kde se v okolí Brna dají sehnat kvalitní stromky na zasazení? Díky
Výběr sekery do lesa, 24.8.2011
Zdravím, mohl by mi někdo poradit s výběrem sekery do lesa pro kácení? Nejsem zastáncem motorových pil a spíše volím klasický způsob kácení stromů. Průměr stromů je kolem cca 10 - 30 cm. Rozhoduji se mezi firmou Fiskars a Oschenkopf. Nevím,... celý příspěvek >
Zavezení trávníku, 25.7.2011
Na cca 30m2 budu zarovnávat terén navážkou (cca 10-15cm). Mám navézt hlínu přímo na stávající trávník podprůměrné kvality? Nebo přerýt vidlemi apod. Moje naprosto laická domněnka je, že rozkládající se tráva vytvoří "kompost" pod... celý příspěvek >
Japonsky topol, 14.3.2011
zdravím, chtěl jsem se zeptat zdali už je možno v tomto období sázet topoly? Počasí předpovídá, že má být ještě cca až -1 st. C v nočních a ranních hodinách? děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika