Příspěvky uživatele - 254.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 16.10.2013
Ako sú natom ostatbé značky napr.Stihl 271, 291, 261.Myslím stým nadstaveným karburátoru na max.otačka a vyp. zap. na max. otáčka
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 16.10.2013
Dnes som odniesol pílu do servisu - iný ako predtým.Servisák konštatoval pri popise závady: u tejto typovej rady sa menilo dosť karburátorov, nezdalo sa mu to zastavenie píly z vysokých otáčok, bude ma iformovať tel.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 15.10.2013
Ono asi pred 3 mesiacmi som ju mal v servise s touto závadou.Vyjadrenie servisu: píla je v poriadku, naliata čerstvá zmes(nechal som tam asi 2 tyžnovu zmes), nadstavenia karburátora cena krátis.Ale stále ma straší to nahle vypnutie pri plných... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 15.10.2013
Dám to do servisu, nebudem skúšať pokus omyl.Som ale dosť naštvaný, kupuval som ju na základe recenzii v roku 2010 august.Známi v tom čase kupil Stihl 260, reže viac dreva ako ja - ja režem asi 30 m ročne na polená.Po každom pílení ju vyčistím -... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 15.10.2013
Iskru dáva ale nejde naštartovat.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 15.10.2013
Tak že. Dnes som kúpil novú sviečku a palivový filter.Po výmene som naštartoval pílu nechal zahriat asi 3 minúty a začal rezať drevo.Po 5 min. rezania začala vo vysokých otáčkach znova vynechávať. Bez rezania som ju preturoval na volno bez rezania.... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 13.10.2013
Dobrý den, chcem poprosiť o radu.Mám domarku ps 500 a v poslednom čase mám problém s vynechávanim motora vo vysokých otáčkach.Aby som to upresnil.Pri rezaní dreva asi po 15-20 minutách mi začne motor vo vysokých otáčkach vynechávať.Prestanem rezať... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika