Příspěvky uživatele - 62.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaktusy v akváriu?, 21.3.2009
Výborně se do akvárka blízko okna hodí masožravky.
Malinké černé kuličky na stonku růže, 13.3.2009
Mšice. Setřete je, rozmačkejte. Nic tragického to není.
Vysvětlí mi někdo rozdíl v křovinořezech Solo?, 18.2.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den,  na originálních webových stránkách stránkách fimy SOLO je pilový kotouč pro 142 a 154 v seznamu příslušenství uvedený pod číslem 69 00 695 Fanda
jaký zvolit křovinořez, 18.2.2009
Dobrý den, na sekání 0.5 ha mám křovinořez SOLO 142 SB a šlape jako divý!!! Franta
Malotraktor STS-T-204, 9.2.2009
První servisní prohlídka po najetí 22 Mth je docela rychle. Servisní plán k Vinee z Agroservisu je takový, že první prohlídka je po 125Mth a další při 250, 500,1000, 2500, 5000 atd.   Mth. Můžete prosím napsat jaké má Jimna další servisní... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 18.1.2009 Obsahuje fotku
Je ten druhý návěs ten z Vaší předchozí fotografie? Taháte ho Zetorem, protože by ho malotraktor neutáhl? fanda
Štěpkovač dřevního opadu, 10.1.2009
Pane Lukáši, jak se zpracovává drtič mokré dřevo? Třeba čerstvé smrkové větve? Na fotografii je zřejmé, že suché větve se lámou. Mokré větve jsou ale houževnaté a přelomit nejdou snadno. Jsou břity dostatečné k oddělení jednotlivých kousků? Děkuji,... celý příspěvek >
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 5.1.2009 Obsahuje fotku
Taky jsme se byli provětrat. fanda
TK, TZ, MT, Holder, 4.1.2009 Obsahuje fotku
Přišla zima a tak jsem svůj malotraktor Vinea 36 HP vyvezl do lesa na probírku mladých boroviček. fanda
čerpadlo na průtok 2000l/min, 25.12.2008
nemáte fotky vaší čistící zony a filtru??? díky
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 7.11.2008
Zetor 25. Fanda
Čínský traktor, 28.10.2008
Dobrý den, řešil jsem stejný problém. Všude bylo marketingové info - nejprodávanější malý traktor ale publikované zkušenosti nejsou k nenalezení. Máte ho někdo? Já jsem nakonec koupil mt-8 vinea. Fanda
Stonky rajčat, 11.10.2008
Prosím o radu, co děláte se stonky rajčat.Mám jich okolo 50 ks, silné 2-3 cm.Chtěla jsem si koupit štěpkovač, ale s tím to nejde. Děkuji. Mikča
venkovní ibišek, 22.8.2008
Venkovní ibišek pěstuji již 25 let, ty s jednoduchým květem vydržíá skoro vše, kvetou dobře, chtějí stříhat (vždy na jaře), pravidelně hnojím jakýmkoli kombinovaným hnojivem cca 2x (poslední hnojení v červnu).
Lukon Glads - radši ne, 30.7.2008
Taky musím přidat zkušenost - poprvé jsem od nich objednala na doporučení nadšené kamarádky asi před 4 roky a byla jsem nadšená taky. Vše bylo super, vše se ujalo, dodnes krásně kvete. Bylo to levné, kvalitní, rychlé, dobře balené. Objednávala jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika