Příspěvky uživatele - 143.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uši u vlčáka, 12.12.2013
U vlčáka nevím, ani právě netuším, jestli to mají všechna plemena stejně, ale pejsovi taky uši nestáli a nestáli a když už jsem se v půl roce dotázala poradkyně chovu, tak mi sdělila, že už asi nic, bo uši se začínají stavět už v době, kdy se štěndo... celý příspěvek >
Černí broučci v kočičí srsti, 29.11.2013
Já tedy netuším, co většině z vás vrtá hlavou... protože obyčejná blecha není nic vzácného, konkrétně u psů a koček na vesnici je to zcela běžné a rozhodně se nad tím nikdo nepozastavuje Vy to tu popisujete, jako něco z Marsu... bože, to jste fakt... celý příspěvek >
Užitková havěť - vosy, 24.11.2013
Hmm, tak vosy opravdu v oblibě moc nemám, jelikož ty jsou ale veskrze otravné. Otravují návštěvu při stolování na zahradě, otravují psy při servírování čerstvého masa... Nadšená z nich nejsem, ale není to u nás žádná vosí kalamita a rozhodně bych jim... celý příspěvek >
Samice zakousla všechny mladé, 11.10.2013
V únoru. Králíci se připouští koncem února a začátkem léta. Na zimu určitě ne.
Co je to za rostlinu?, 11.10.2013
Předpokládám, že to měly být venkovní kytky? Vypadá to jako kopretina, turan nebo krásnoočko (coreopsis) Přesně bude určitě vědět pan Josef Nevím, proč ji máte doma, vysaďte ji ven Konvalinka
Neznáte tohoto nájemníka?, 9.10.2013
Tak hraboš to určitě není, protože jeho tunely mohou z fleku soupeřit s,,Blankou" a jsou vidět i svrchu trávníku, co už se tu někde řešilo. Tohle bude ten cvrček, když jsem si na prstech udělala průměr 3cm, tak odhaduju, že 2,5 cvrček určitě... celý příspěvek >
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 26.9.2013
Nemáte kočku? Mám velkou zahradu - vlevo pole, vpravo pole a hraboši mi tu dělali šílenou paseku, vyžrali jak cibuloviny, tak přes zimu pod sněhem úplně několik kol bohyšek... myslela jsem, že mne na jaře raní mrtvice Od té doby, co mám... celý příspěvek >
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 14.9.2013
Normální kočka a normální pes... tím chci říct, ne nějaká zdegenerovaná chudina, v zateplené budce přečká zimu bez problémů. Mám kočky britské, ale víceméně venkovní a kocour odmítal chodit do baráku skoro celou zimu, radši spal v nezatepleném... celý příspěvek >
Názvy rostlin a keřů, 28.8.2013 Obsahuje fotku
Odeznělo? Tak to vám celkem závidím... Já už něco podobného měla ze zahrady 2x, letos to byl ovšem masakr
Jezírko a krtci, 18.8.2013
Tazatel si ale plete pojmy: ptá se na krtky, ale v dotazu už mluví o hrabošovi. Krtek si myslím, nepůjde ani přes jezírkovou folii, jelikož nic nepřekusuje, jen co dokáže packama vydrápat. Hraboš... to je jináHraboš je myš a proto mu není proti... celý příspěvek >
Mšice? To asi ne, ale co je to?, 11.7.2013
O svilušky. A setkáte se s nima určitě, jelikož ty potvory jsou poslední dobou všude
Název rostliny, 10.7.2013
Krásnoočko přeslenité - Coreopsis verticillata
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika