Příspěvky uživatele - 38.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zobák u kohouta, 21.2.2012
Dobrý den, prosím o radu ohledně zobáku u kohouta. Mám hedvábnicky a kohout má zobák horní i dolní zahnutý jak dvě zkřížené turecké šavle . Trochu mu to komplikuje život – je menší, ale snaží se zobat. Jde zobák opravit?  Děkuji za každou... celý příspěvek >
Motorová pila Alpina P680, 2.2.2011
Dobrý den, pouze nemám rád když někdo napadá méně známé značky a nazývá je "Kočkopsem", nebo je automaticky hází do pytle s nekvalitním zbožím. Jistě budete s semnou souhlasit, že odborná znalost prodejců, kteří prodávají, v povědomí lidí... celý příspěvek >
Motorová pila Alpina P680, 1.2.2011
Samozřejmě doufám, že mi teď nezačne pan GI a Radek jmenovat profi pily s tímto obsahem od značek, které jsem jmenoval... Bavíme se o pile kolem 8tis Kć. vč. DPH..
Motorová pila Alpina P680, 1.2.2011
To s těmi kovovými kartery jsem samozřezmě reagoval na pilu CP 420/422. Zřejmě to někdo špatně pochopil.. Za svou informací si stojím. Pokud někdo ví o dalších výrobcích, kteří používají u svých pil s obsahem válce cca 40ccm kovové kartery se s... celý příspěvek >
Motorová pila Alpina P680, 4.1.2011
CASTOR (STIGA) CP 422 (420) lze zařadit do hobby třídy tak možná obsahem motoru. Tato pila je zajímavá hlavně použitím kovových karterů (tuto konstrukci používá jen ZENOAH, čínské napodobeniny a DOLMAR). Výhodou je tedy uchycení šroubů... celý příspěvek >
Motorová pila Alpina P680, 4.1.2011
Ještě pro doplnění o ALPINA 680 - ano jedná se o starší konstrukci motorové pily (dnes se běžně používá páčka sytiče, poloplynu, stop vypínače na jedné páčce), kterou ALPINA (koncern GGP) nakupuje z Japonska od ZENOAH. Co je však osvědčené proč to... celý příspěvek >
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 5.2.2010
Strunová hlava od TECOMEC se montuje rovnou na šroub čouhající z převodovky, čili stačí zaaretovat podložku a hlavu našroubovat a dotáhnout jen rukou, na levý závit nemusím upozorňovat. Hlavy s univerzálním uchycením vyžadují delší montáž pomocí... celý příspěvek >
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 15.1.2010
Zdravím, doporučuji vřele použít strunovou hlavu od TECOMEC vyrobenou z kvalitního ABS plastu, který snese i profi použití. Stojí 390,-. Na hlavu jsou běžně náhradní díly v případě obroušení spodku. Hlava je momentálně osazovaná na prof.... celý příspěvek >
Žací nůž na křovinořez, 3.9.2009
Firmu Tecomec zastupujeme v ČR od roku 1997. Tato firma nabízí mimo jiné kotouče (nože) na křovinořezy od německé f. OEM - čili kvalita je zaručena.. zdraví Z. Řimsa
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 29.5.2009
Zdravím, co vím tak STIGA momentálně využívá nízkoemisní motory od MITSUBISHI - shodně s křovinořezy CASTOR (ALPINA), který je výrobcem. 51ccm u STIGY si myslím pro domácí použítí je zbytečných. Stačí třeba CASTOR 35DS nebo 43DS. Jsou to výrobky... celý příspěvek >
Roubovaný meloun, 17.9.2008
Je fakt, že plísen nechytli, i když vedle nich je dýně plesnivá dost. Ale moji známí si koupili tu samou sazeničku jako já, a mají jednoho melounka. Je to tou textilií - podrží v půdě v noci teplo.
Roubovaný meloun, 16.9.2008
Kdyby to bylo možné, přiložil bych fotky. V květnu jsem zasadil roubovaný meloun. Je v písčité, chudé půdě, na černé, tkané mulčovací textilii. Po celou dobu k němu kape voda. Ted v září už zabírá kruh o průměru asi 25 m, a je na něm 19 melounů o... celý příspěvek >
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 9.9.2008
Zdravím, křovinořezy Topower prodáváme již 4 sezonu a musím řící, že kvalita jejich konstrukce je v některých detajlech lépe provedená, než u věhlasných evropských, či USA výrobců.  Po motorové stránce se jedná o kopii motoru MITSUBISHI,... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 17.1.2008
Ve čtyřtaktu s motorem HONDA GX 35...zvažte ještě CASTOR 38HD..Má dokonalé odpružení - krk se čtyřmi silentbloky...otočná řidítka.. oproti originál Hondě....Dá se pořádit do 13tis..
Starty pily Castor, 17.1.2008
CP 420 používá nízkoemisního motoru STRATO CLEAN od ZENOAHU..Celkově tedy motor spaluje chudší směs oproti běžným motorům..Karburátor je chudě nastaven..Doporučuji v odborném servisu povolit trysku L... Trysku H nastavte tak , aby pila s řeznou částí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika