Příspěvky uživatele - 174.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čo ako a čím dekorovat, 17.6.2018
Ak sú z ozajstného dreva, teda masívne, dajú sa použit na výrobu dosky stola. Rozne typy noh sa dajú kúpit v bauhauze, alebo v podobnom obchode. Možno aj nejaký truhlár si ich vdačne vezme.
Dekorační koule na tyče, 17.6.2018
Chtěla bych se zeptat, víte někdo, jestli se dají někde sehnat takové ty zahradní barevné koule na tyče, které byly kdysi vidět skoro v každé zahradě? Zdá se mi to nejen hezčí, ale i bezpečnější, když je na konci tyče třeba u rajčat taková veselá... celý příspěvek >
Čičorka pestrá, 17.4.2017
Moc se mi líbí čičorka pestrá, tak jsem si ji koupila a nasadila loni ke klemátisu. Letos na jaře jsem zjistila, že se neuvěřitelně rozrostla. Věděla jsem, že je plazivá, ale že až tak? Má někdo radu, jak ji udržet v určitých mezích? Děkuji. A... celý příspěvek >
Tráva s Bofixem na kompost?, 17.4.2017
Ach, lidičky, že se na ten  chemickej bordel nevykašlete! Já nedávám nic, jenom na podzim trochu hnojím a máme trávník stejně krásnej jako soused, co dává hnojivo s herbicidem, ne-li hezčí.
Pěstování pryšce křížmolistého, 4.1.2015
Mohlo by se skusit posypat zahradu Revirou (REVIRA), je to ekologicke, hryzce to sice nezahubi, ale budou se drzet mimo osetreneho uzemi. A odpuzuje to i krtky.
Kocide 2000 okurky, rajčata - špatný pocit s postřiku, 2.1.2015
Ale jde to i be postriku, jenom clovek nesmi byt tak hamizny. Jednou je rok lepsi na tuto plodinu a horsi zase na jinou.  Vzdycky to tak bylo, jeden rok se urodilo hodne rajcat, ale skoro zadny svestky, ale my hold dneska chceme vsechno a... celý příspěvek >
Serina - celero petržel, 2.1.2015
Serina je dvouletka, ale pokud odriznete kvet, kak rasi dal a dalsi rok taky. Seminka hrozne spatne vzchazi, musi se udrzovat vlhka a prikryt papirem, ale kdyz se uchyti, tak pak roste jako o zavod. V kombinaci s zimni cibuli-seckou mate o zelen do... celý příspěvek >
Cibule sibiřská, 18.11.2014
Jeee, to je hezky zaver diskuse. Diky. Cibulomilovnici zahrade zdar!
Cibule sibiřská, 18.11.2014
Skuste male cibulky marinovat v balsamikovem octe, ev. trochu prisolit a prisladit a pak zavarit jako okurky.
Nedaří se výsev čehokoliv v pařeništi, 19.2.2014
Nepouzili jste zeminu, ktera byla v minulosti postrikana Roundupem? Tvrdi, ze je 100% odbouratelny, ale neni topravda - uzavira totiz v rostlinach schopnost prijimat ziviny.
Poznáte druh dýňe na fotce?, 21.10.2013
Take mne napadlo, ze to vypada, jako moje tykev olejna, kterou jsem sklidila letos poprve (neni uplne zrala, ale nate uplne umrzli a zahnivali, tak se nedalo nic delat) Ale chtela bych se take zeptat, duzina z dyne olejne s asi konzumovat neda...... celý příspěvek >
Roundup, 22.9.2013
Neberu a nejim!  Vetsinu si vypestuji na zahrade plne motylu, berusek a jinych potvurek a ostatni si koupim v bio kvalite a tak podporim lidi, co to s nasi zemi mysli dobre.
Roundup, 22.9.2013
Take se vsude- mozne doctete a "doslysite", ze veskere bezne pestovane plodiny od zeleniny, prez obiloviny, kukurici, ci soju maji jenom 20% vyzivove hodnoty a vitaminu jako v letech 70tych minuleho stoleti.   Take proto lide jedi a jedi a... celý příspěvek >
Roundup, 22.9.2013
Urcite jste mu ten hrasek znicila. Prectete si, prosim informace na internetu o skodlivosti Roundopu a v zajmu Vaseho zdravi a zdravi Vasi rodiny prestante to pouzivat. Uzavira totiz v bunkach (i v lidskych, ale plizive, pomalu) schopnost... celý příspěvek >
Roundup, 22.9.2013
Vyrobek Roundop vyrabi firma Monsanto - podivejte se, co je to za zlocineckou firmu a jak hnusne se chova k zviratum, zemi i lidem. Nevzala byh si od nich nic, natoz ten jed Roundop!!! Poskozuje DNA, imunitu, spusobuje potraty, neplodnost... a...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika