Příspěvky uživatele - 216.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde seženu medvědí česnek?, 23.4.2015
dobrý den, a kde konkretne u Loun ho najdu, já jsem z podlesí, děkuji Mišo
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
děkuji za odpověď, tak já to zryju ať se to promíchá a aplikuji dusíkaté vápno, budu informovat o pěstování
Co to je za chorobu na broskovoni?, 5.5.2014
pokusím se jí tedy tachránit, já kupuji všechny stromky a keře v Litoměřicích ve šlechtitelské stanici SEMPRA vedle výstaviště.Mišo
Co to je za chorobu na broskovoni?, 2.5.2014
děkuji za rady, dnes po práci se ihned na to vrhnu. Mišo
Co to je za chorobu na broskovoni?, 2.5.2014
co to je radikálny sestřih?mám pak zabalzamovat rany? Mišo
Co to je za chorobu na broskovoni?, 2.5.2014
tož ok, nerad bych kácel, budu zalejvat slepičincem až vyplavím souseda :-), doufám že přežije jestli tedy žije ;-)
Co to je za chorobu na broskovoni?, 2.5.2014
děkuji za rady, mám teda zasadit na její místo nový stromek, vždyt ten stromek mněl nábeh na květ, to jen tak zemře :-(,Mišo
Padání listu na neznámé rostlině, 24.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, v práci máme tuhle rostlinku, dle meho nazoru se jí vede dobre. No zacli ji padat listy. Prosil bych o radu jak ji mam pomoct. dekuji Miso
Vyběr vl. ořechu do 560 m.n.m, 4.12.2013
děkuji
Vyběr vl. ořechu do 560 m.n.m, 3.12.2013
Dobrý den, prosím o radu jaký vl. ořech vybrat pro pěstování v 560m.n.m.. Děkuji Mišo
Zarůstání malin do trávnika, 18.9.2013
prosil bych o radu jak omezit rozrůstání malin do trávníku. děkuji Mišo
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika