Příspěvky uživatele - 20.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubín, 29.12.2013
Zdravím Sice nevím proč si tu lámete hlavu nad chováním Bohémie, když je to vlastně jen barevná pupenová mutace Rubínu, která není 100% zakodována v genech mutace. A proto není divu, když se červený Rubín zase začne vracet ke své púvodní... celý příspěvek >
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 29.12.2013
Zdravím Ahoj Ondro. Sice nevím z jakého dúvodu nadáváš na knihy o řezu, ale s tím to tvým názorem nemohu absolutně souhlasit. Mám většinu publikací co vyšla o řezu od p. Vaňka přes Vávru ,  Dvořáka, Kyncla, Kohouta, Blažka a konče... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 29.12.2013
Zdravím Předem děkuji všem přispěvovatelúm za reakce a hlavně přeji všem Šťastný Nový rok. Velice by mě zajímal Váš názor proč žlutoplodé odrudy nejsou tak lákavé a oblíbené tak jako červenoplodé odrudy i když je chuť u nich naprosto stejná nebo... celý příspěvek >
Paula Red, 11.9.2013
Zdravim Děkuji za upřímný popis odrudy. Chtěl jsem se Vás zeptat proč jste ji zrušil kvuli houbovým chorobam, když jsou dnes na trhu účinné prostředky a to i přesto , že Vám chutnala. děkuji sadař vlada
Chemická ochrana, 11.9.2013
Zdravím Musím se přiznat, že Vaš problem je pro mě novinkou. Postřiky nakupuji přímo v hobby prodejnách.Jinak pokud jste členem zahradkářů tak některé organizace tzv. rozlívají postřiky z velkobalení. Rozhodně bych neradil nakupovat přes nějaký... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 11.9.2013
Vážený rosti - slaviku Vaš názor si dam do paměti počítače a v červnu ho znovu zveřejním a budu zvědaví kolik pěstitelú Vam poděkuje za moji opomenturu. Věřte tomu, ti co doplatí na Vaší lehkomyslnost a škodolibou radost, kterou beztak ani sam... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 11.9.2013
Zdravím nevím co mate na mysli, že mám pomotané. Pro někoho jsou zákony přírody jasné a někdo to bere jako boží vúli. Ja jsem tolerantní k oběma táborum.  To že něco nevíte tak se na to zeptejte a já Vám odpovím a neodrazujte ostatní od... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 11.9.2013
Zdravim Je vidět z Vašich příspěvkú, že opravdu největší problém s úrodou mají třešně.Je to bohužel smutné, ale třešně jsou závislé na opylování včelami a na pěkné počasí v době květu. Nikdo mi nevymluví, že včely jsou nahraditelné jinnými... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 11.9.2013
Zdravím Vážení pěstitelé bacha na to! Příroda nás zkouší. Jestli jste nechali přeplodit broskvoně, meruňky a víno a usnete na vavřínech tak o ně příjdete! Příroda se nás snaží uchlácholit a připravit šokovou situaci pro naše miláčky a zabít je.... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 11.9.2013
Zdravím Vas p. Paľo Je vidět, že máte ptáky pod boží ochranou když chodí spát ke kostelu a to k národnímu stromu (mají Slováci také lípu jako národní strom nebo máte jinný? To jste mi vnuknul nápad, nad kterým jsem se ještě nepozastavil.... celý příspěvek >
Aka odorda hrusky je na tejto fotke?, 3.9.2013
Zdravím Hruška na Vaší fotce je Clappova maslovka a její synonima Clappuv miláček nebo ze zahraničí uváděná jako Favorit Clap. Tato odruda má typické znaky a je lehce rozpoznatelná. Máte krásné plody a už náznaky strupovitosti na listech je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika