Příspěvky uživatele - 205.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cesmíny, co jim je?, 3.6.2014
Děkuji za informace, odstraním všechny poškozené listy a zkusim stříknout nějakým fungicidem, až zjistím který by byl vhodný.
Cesmíny, co jim je?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
Věděl by někdo co se stalo těmto cesmínam? Staré jsou asi 3 roky, až letos začaly listy žloutnout a pak hnědnout. Zasazeny jsou v substrátu s větším přídavkem rašeliny, cca 1 x měsíčně přidávám do zálivky kyselý humát, jinak nijak... celý příspěvek >
Rybíz, je to vírový zvrat?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Můžete mi někdo s určitosti potvrdit, jestli je to vírový zvrat na černém rybízu? Přikládám foto, vlevo by měl být zdravý list z vedlejšího keře a vpravo ten napadený. Na fotce to nemám, plody nějaké má, ale dvě větve mají úplně... celý příspěvek >
Kalfas jako květináč - zdravotní hledisko, 10.4.2014 Obsahuje fotku
Já jsem také nechtěl kupovat předražené truhlíky, tak jsem si je sešrouboval z neimpregnovaných střešních latí 6x4 cm a natřel nezávadnou lazurou. Vnitřek jsem vyložil černou mulčovací folii a připevnil ji ke stěnám sponkovačkou. Truhlíky slouží už... celý příspěvek >
Previcur versus mykorhizni houby, 16.3.2014
Diky za informaci.
Previcur versus mykorhizni houby, 16.3.2014
Zdravím, našel by se někdo, kdo by věděl jestli může Previcur Energy zlikvidovat mykorhizni houby přidané do výsevního substrátu? Děkuji za fundovanou odpověď.
Invaze housenek v mulči, 20.2.2014
Stando, nevím proč bych měl na ovocné keře nalévat herbicidy. A co se týka sýkorek, tak zase tak špatně se u mě asi nemají, když je celou zimu rozmazluju vlastnoručne vyráběnou směsí semen a loje a každé jaro se mi zahnízdí v budkách.
Invaze housenek v mulči, 20.2.2014
Lidi, tak to jsou fakt dobré rady :-) Proč mi tam vadí? Prostě se mi nelíbi, že hned z jara mám pod angreštem stovky housenek o kterých nevím co mi tam sežerou a nebo co se z nich vylíhne. To je jako by se mne někdo zeptal, proč mi vadí drátovci... celý příspěvek >
Invaze housenek v mulči, 20.2.2014
Jo a na té fotce to není poznat, ale měly žlutozelenou barvu.
Invaze housenek v mulči, 20.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dnes jsem rozhrabával starou mulčovací kůru pod angreštem a rybízem a narazil jsem na zelenkavé chomáče. Nejdřive jsem si myslel, že je to nějaký mech, nebo tak něco, takže jsem to rozhrnul, ale při pohledu zblízka jsem zjistil, že jsou... celý příspěvek >
Eternit v zahone a komposte, 13.11.2013
Jen takový základní výtah z nařízení. Při odstraňování staveb nebo jejich částí, kde jsou stavební materiály s obsahem azbestu, musí být dodržena tato opatření k ochraně zdraví zaměstnanců (podle § 21 nařízení vlády č. 178/2001 Sb., kterým se... celý příspěvek >
Podivně pokroucené výhony černého rybízu, 12.11.2013
Děkuji všem za rady. Jen doufám, že to nebude ten virový zvrat, podle toho, co jsem se dočetl, tak by to asi byl konec toho rybízu :-(
Podivně pokroucené výhony černého rybízu, 11.11.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Poradíte mi někdo, jestli takto mají vypadat letošní výhony rybízu po opadů listí? Jsou nějak divně zatočené a nevím, jestli to není nějaká choroby nebo škůdce.
Jak zabránit poškození kůry jabloní?, 11.11.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, myslíte, že je to také rakovina kůry? Jedná se o jabloň.
Je to normální, nebo se mi hrušeň zbláznila?, 7.9.2013 Obsahuje fotku
Vyfoceno 7.9.2013! Vedle skoro zralých plodu nasadila květy.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika