Příspěvky uživatele - 211.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žací struna, 30.8.2013
Nejlepší se jeví oranžová bison, u šedé bison byl nepohodlný návin, taková smekavá, dobrá bude pětihran od oregonu, ale vše je min. dvojnásobkem nad stihlem a životností to nedoženou.
Jaky traktor 150 000 az 200 000 kc?, 30.8.2013
Z traktorů v této ceně-iseki, jinak bez nutnosti sběru stiga park s čelním sečením-buď s cepákem(90cm),nebo třínožovým sečením(110,nebo 125cm),u této stigy jsem během 350mth měnil jen olej, po 100mth v motoru, po 250mth v hydru.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 30.8.2013
Preferoval jsem vždy doporučení výrobcem až do zjištění, že to jde i lépe.U pionýra, kývačky,mf70,babety jsem používal M2T, dokud se u babety nesnižoval výkon nadměrným zanášením výfuku, po výměně za motul polosyntetiku antismog jsem tento problém... celý příspěvek >
Jakou sekačku s variabilním pojezdem?, 29.8.2013
Ano, rozdíl mezi převodovkou a variátorem je že skutečná převodovka co má např. stiga-profi je změna jen v klidu stroje, kdežto variátor za pojezdu.
Výběr křovinořezu, 29.8.2013
Co chcete za 6000kč, do začátků na posbírání zkušeností.Já začínal na 12000kč, přešel přes 17500kč a skončil na 24000kč.První honda, ostatní stihl, ale každý má jiné priority.Ať začne s hondou 35ccm a nejspíše u ní zůstane, je dobrá.
Jaký zahradní traktor do 50ti tisíc?, 29.8.2013
Ložiska v kolech nejsou tak podstatná, když to jede 8km/hod.,naopak, pokud budou nekvalitní, tak jsou horší než doživotní kluzná, výhra to není.Senátor je spolehlivá volba, kolik je totožných dílů s MF netuším, každopádně levnější modely mají shodnou... celý příspěvek >
Nejlepsi traktor na seceni, 29.8.2013
Zvazoval jsem overlanda nebo parka, traktor mel standartni tunel, takze nicmoc (mimo 4x4),to radsi hondu.Nejen proto preferuji hondu, dále a výše iseki.,co se traktorů týče, s nepoužitelným tunelem u hq jsem si užil svoje, ten mě naučil sekat bez... celý příspěvek >
Nejlepsi traktor na seceni, 29.8.2013
Věřím Stando, mám bivoje, záběr jsem zvolil 110cm-třínůž, možnost je i 125cm.
Nejlepsi traktor na seceni, 29.8.2013
Když už dát stopade, tak maličko dotlačit jít do iseki.Jinak to vidím na hondu.Pokud není nutno sběru, tak rider stiga nebo hq, s tím je skvělý sekání, navíc to jsou 4x4.U hq doporučuji s posilovačem.
Zakopání potrubí od soláru a filtrace, 22.6.2011
Já jsem použil, jako chráničku vedení od bazénu a soláru plastové roury na odpady potřebných průměrů, napojení je snadné, pouze rozvody bazénu jsou neohebné a slepili je v trubce. Doufám, že nebude důvod je rozpojovat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika