Příspěvky uživatele - 12.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkovat nebo roubovat?, 27.6.2016
tento rok na jar som ockoval aj vrubloval cierne do cierneho. Uspesnost ockovania bola daleko lepsia ako vrublovania. Ockoval som aj stare silne hlavy aj 3 rocne. Na niektorych 3 rocnych hlavach som aj ockoval aj vrubloval. Ocka sa chytili casto... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 20.6.2016
Ockoval som od polovice do konca aprila. Silnejsi rast ociek bol asi od 1-7. juna - podla lokality (v 2 lokalitach).Uspesnost ockovania prekvapivo velmi dobra. Takmer kazde ocko vyrasilo ale niektore ocka silne rastu a potom sa inym uz nedostava... celý příspěvek >
Réva vinná - Othello - modrá, 2.6.2016
vyzera to rovnaka odroda ako mam aj ja. Moju i tuto ja tipujem na Izabelu, ta je u nas najtypickejsia zo samorodakov. Bobulky neskoro na jesen same opadavaju - to je myslim typicke pre Izabelu. predpokladam, ze aj u vas opadavaju. Ale nikdy som... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 1.6.2016
Minuly rok som cca takto pretazil Vostorg idealny a vostorg novy cerveny, boli take bujne ako vase. Tiez rychlo vyhnali bujne vyhonky a kvety tak som veril, ze budu mat dost sily. Ale akonahle sa zacali rozvijat bobule cela energia korena sa... celý příspěvek >
Listy revy - co je příčinou, 30.5.2016
Ja chcem nasadit draveho roztoca, ale teraz uz tusim je neskoro. Pocul som od viacerych pozitivne skusenosti s tym. To je asi najlepsie riesenie, bez roboty a bez chemie.
Réva vinná pěstování bez postřiku, 30.5.2016
Jorg Wolf ma pravne chranenych viacero odolnych sort, pozri: Eigene Sorten. mate niekto skusenost s ich odolnostou, najlepsie pri pestovani bez postrekov. Skoro vsetky sorty su pravne chranene prave pre Wolfs-reben. Prekvapive, ze aj starsia... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 30.5.2016
Po silnom mraze koncom aprila vedlajsie ocka pucia a teraz su v stave asi ako tie co pomrzli. Takze mraz sposobil oneskorenie minimalne 4 tyzdne. S urodou v tomto roku to vyzera zmiesane. Velmi zavisle od odrody a teda schopnosti odrody plodit z... celý příspěvek >
Zmrzlé pupeny mladé révy, 10.5.2016
nevylamujte, lebo tym poskodite aj spiace ocka na baze vyhonku. Radsej vyhonok odrezte ostrym nozom tak aby ste neposkodili spiace ocka. Ja som vylamoval a nebolo to dobre. Teraz to tam vatsinou nerasi, ale rasi inde.
Réva vinná pěstování bez postřiku, 6.5.2016
prekvapila ma ze Smugljanka Moldavska je hodnotena ako velmi odolna na obe choroby, lebo u mna Smuljanka zo Slovplantu je velmi citliva (myslim, ze na perenosporu).
Réva vinná pěstování bez postřiku, 6.5.2016
doplnim, ze to bol test v Brne roky 1996-2000. Testovane odrody: Augustovskii, yalovenskii Ustoichyvii, Pőlőskei muskotály, Pleven ustoichyvii, Aivaz, Dachnyi, Kutuzovskii, Nero, Smuglyanka Moldavskaya, Ananasnyi, Aron, Tschvetochnyi,... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 6.5.2016
tu som nasiel seriozne testovane viacere rezistenty na mucnatku a perenosporu. Testovane BEZ POSTREKOV!!! Je velmi tazke najst seriozne informacie o odolnosti vinica baz postrekov. Tesim sa tymto testom. Su velmi ojedinele, lebo takmer vsetci... celý příspěvek >
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 6.5.2016
dobre info je aj na - Kompletný prehľad odrôd Ma velmi vela odrod, je tam aj zhodnotenie odolnosti v 2 poslednych rokoch (tiez pri cca 2 postrekoch)  - avsak len kratkodobe skusenosti (cca 3 roky). info o odolnosti pozrite aj: Réva vinná... celý příspěvek >
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 6.5.2016
Pozor na hodnotenie odolnosti voci chorobam na webu Slovplant. Tym info uz vobec neverim. Mam negativne skusenosti. Kupoval som len odrody oznacene s odolnostou 7, tie udajne netreba vobec striekat. Ale mnohe z nich boli uz 2 roky po sebe silne... celý příspěvek >
Sach-Dolmar 115H, 10.3.2016
Gufera som menil spolu s tesneniamy motora a karburatora. S vynimkou tesnenia medzi blokmi motora - kedze som ho nevedel zohnat, vyrezal som ho z klingeritu. Motor bezi bez zmien pri naklanani pilky, pred vymenou gufer to tak nebolo, tagze teraz su... celý příspěvek >
Sach-Dolmar 115H, 8.3.2016
Velmi podobne sa mi chova Sach-Dolmar 100. Rovnako po vymene vsetkych moznych tesneni na motore a novej sade na repair karburatora.  Akurat tie otacky klesnu na kratsiu dobu -  1-2s.  Ja som to bral tak, ze je to vysledok mojho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika