Příspěvky uživatele - 124.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
Pokud tě ta práce baví, pořiď si výbavu, je to samozřejmě příjemnější. Nakonec antivib. rukavice a helma se štítem a sluchátkama by měla být základ vždy když bereš pilku do ruky.  Ale jinak souhlas s uživatelem nahoře, spoléhat se na pomůcky... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 11.11.2013
pan xx 135.106. má evidentně rád kvalitní věci a nekácí se z toho, že to není laciné. To je OK, proč ne, když si občas člověk vezme pilku na kupu dřeva, je to radostnější s takovým vercajkem, než s nějakou navoněnou bídou co nevíš jestli za 5 minut... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 31.10.2013
No, já ji mám, a myslím že nekecá... chce to zkusit, kdo nevěří.Každej nemá v oblibě lehkou raketu...  Subjektivní pocit z ní je, že máš v ruce malýho hobíka kterýmu se splašil motor.  Přejít na ni je snadný, ale pak vzít nějakou 372... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 23.10.2013
Ahoj, ono se tomu až tak moc neděje, 30% benzínu je teda hodně, ale to snesou i nový naftový motory. Výrobci aut v zimě doporučují 5-8% obsahu, já dávám na horách vždy tak cca 10% do aut i do traktoru, když má být velký mráz. Dělali jsme to tak co... celý příspěvek >
Prosba o radu s výběrem pily, 23.10.2013
No, proč by někdo prodával výkonnou těžební pilu? Bohužel práce ubývá, v poslední době to vypadá, že na bazoši těch HQ 372XP (hodně častý model) bude mrtě a skoro nejetejch
Prosba o radu s výběrem pily, 23.10.2013
 to bych skoro podepsal, akorát bych doporučil HQ 560... Pozor ale na profi, pokud není zkušenost a praxe v těžbě číní jen 30m3 za rok, možná bych šel do nějaké mohutnější nad 60 ccm z řady 3 u HQ (nebo stihl, je to fuk, oboje... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 11.10.2013
Já bych ještě asi rozlišil, pro koho bruska je potřeba víc. Protože třeba v lese se řetěz udržuje snadno, po nádrži lehce líznout je naučená a nutná praxe, navíc v souladu s činností při povinné přestávce. Přestože objem hmoty co pila pořeže je... celý příspěvek >
Pila na řezání dřeva v balíku, 1.10.2013
Ale jo, nevylučuju že jsou i bezpečnější než jsem měl v ruce, byla to sice nějaká makita, ale i tam je nejspíš rozdíl v typech. Subjektivní pocit pouze... O řetězu je to určitě, to je jisté. Nicméně, je mi to nesympatické, podobně jako... celý příspěvek >
Pila na řezání dřeva v balíku, 30.9.2013
Podle mě mu 50 cm +/- lišta stačí, když to vezme na plnou dokola, pak ten zbytek špičkou udělá. Balík ve formě má 1x1 metr profil, ale pak se rozplácne. Já to řežu XP560,nic většího nemám, lista 45 cm a je to jako nic, co zbyde vezmu... celý příspěvek >
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 27.9.2013
jsem nepostřehl že je to nová pila, tak to určitě nechat na servisu, aby pak neprskali kvůli záruce. Moklo se povolit zapalování a udělat mezera, povolit výfuk, karbec, je toho víc, ale pokud to neznáš tak radši servis, ono u téhle pily to nebude nic... celý příspěvek >
Nářadí zn. Berlan, 19.9.2013
Souhlas, já mám od Berlanu kalové čerpadlo, startovací vozík 400A, naviják na Patrolu a zvedák Hi-lift. Vše funguje bez potíží, a dokupování dílů je úplně v klidu, proto tohoto dodavatele doporučuji.
OM 962 - proč je kolem tolik polopravd?, 16.9.2013
O polopravdy si říkáme sami... určitě tady na foru, kde se člověk dozví, že i na domácí práce jedině profi a silná. A podobně. Pak obchodník nastřelí cenu za průměrný výrobek s vyšším výkonem a napíše Profi. Protože se to líp prodává naivním... celý příspěvek >
Řetěz na motorovou pilu, 16.9.2013
 Sthil, to je dobrý...
Stihl MS 361, 11.9.2013
Stando, tyhle věci na brzdy jsou udělané tak, aby těsnění, plasty a hadice nepoškozovaly, je to myslím o chloru, acetonu atd, který by v tom neměly být. Jinak by je na použití kolem brzd nikdo neschválil.  Pokud jde pane o ten filtr, je... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 11.9.2013
No, mezi barákama jasně, to jo. Tam je pak vhodné pořídit čtyřtakt, na většinu udržovaných zahrádek stačí i malá honda, sice není úplně zticha, ale rozhodně neřve jako dvoutakt. Také v zástavbě nebývá tolik metrů, aby to nebylo za chvilku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika