Příspěvky uživatele - 199.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jonagold - nulová úroda, 30.7.2013
Tak to náš strom zřejmě považuje za nadbytečnou téměř veškerou úrodu. Plodů je ve srovnání s květy obecně málo (tj. opadali hned po odkvětu?), zaznamenali jsme až opadávání zelených jablek o průměru cca 5 cm. Co byste poradil jako prevenci?
Jonagold - nulová úroda, 30.7.2013
Mám cca 6letou jabloň Jonagold zasazenou na jižní straně zahrady (chráněná proti větru). Hezky roste, má bohatou korunu (tvarovanou řezem), ale zatím jen málo kvetla. Letos kvetla prvně velmi bohatě, ale plodů bylo málo a většina navíc popadala. V... celý příspěvek >
Jakou půdopokryvnou rostlinu do psí zahrady, 30.7.2013
@ Ferda Mravenec: Jak pomůže zvětšení plochy, myslíte, že to méně zdupou? Teď mají k dispozici 500m2.. @ Martin: Pletivo jste položil při setí přímo na zem? Jak jste to fixoval? Psi se o to nijak nezraní, sekačka bez problémů?
Jakou půdopokryvnou rostlinu do psí zahrady, 30.7.2013
Nemáte někdo tip na půdopokryvnou rostlinu do psí části zahrady? Trávník se neudrží, ale nechceme se spokojit s prostou udusanou zeminou, která je buď prašná nebo blátivá. I psům by se příjemně lehávalo na měkčím.. Nejde o to, že by rostlinu pálila... celý příspěvek >
Miscanthus sinensis zebrina, 12.6.2013
Děkuji, to jste mě utěšil. Já si právě z předchozích let nic takového nepamatuji, ale to nerostla nijak bohatě. Hnojíte něčím nebo poradíte, čím nejlépe přihnojit okrasné trávy?
Miscanthus sinensis zebrina, 12.6.2013
Prosím o radu, před 2 lety jsem na zahradě vysadila trávu Miscanthus sinensis zebrina. Vždy na jaře vyrostla s bílým příčným pruhováním. Letos vyrostla zatím nejbohatěji (ve srovnání s předchozími roky), ale bílé příčné pruhování úplně chybí, má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika