Příspěvky uživatele - 14.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Manželka poničila napoprvé sekačku, 18.8.2012
Co je to konkrétně za motor? P.G.
Rotavator Robix, 13.8.2012
Neprokluzuje hřídel na karburátoru, která má otvírat škrtící klapku? Zjistítte to tak, že při přidání plynu se musí pohybovat nejenom konec lanka, ale i páčka na hřídelce, která je unášena třením, no a někdy prokluzuje. Jinak já mažu tento stroj přes... celý příspěvek >
Prosim o radu pri nakupu sekacky, 12.8.2012
Ač sám nemám Mount. rád, má nyní výborné ceny sekaček. Doporučuji typ XS 50 MH za 7 tis. Kč. Parametry a kvalita výborné, cena fantastická. V sekačkách se vyznám i po praktické stránce, takže mi věřte a utíkejte pro ní. P.G.
Křovinořez do 6000, 29.7.2012
Pane, na Vaše použití stačí i neznačkový stroj, ale s dobrým servisem. Doporučuji Vám např. ABG 430, který servisují opraváři Vari (snad se ještě vyrábí). Je to čínský klon starého japonce, který se prodává v minimálních odchylkách pod různými názvy,... celý příspěvek >
Udávané výkony motorů u zahradních traktorů, 14.7.2012
Omlouvám se za svou negramotnost, údaje k motoru Kohler XT-7 jsou částečně na stránkách uvedeny, ale křivka výkonu jako u Hondy tam není. Teď ještě najít ten Lombarghini. P.G.
Udávané výkony motorů u zahradních traktorů, 14.7.2012
Myslím motory do malých sekaček, ne do traktůrků. Např. motor Kohler XT-7, který se dává do sekaček Weibang nebo motor Lamborghini, který je v sekačkách např. Mega. Vím, že klasické silné motory do traktůrků mají na svých stránkách uvedeny, ale výše... celý příspěvek >
Udávané výkony motorů u zahradních traktorů, 14.7.2012
Výrobcům taktůrků a sekaček, resp. jejich udávaným výkonům, nelze věřit. Nejlépe je zjistit jaký typ a model motoru v zařízení je a pak se podívat na stránky výrobců. Zde u seriózních výrobců (BaS, Honda, Jikov) naleznete výkony nebo kroutící momenty... celý příspěvek >
Farmářský Rotavátor Texas TX601B, 5.6.2012
Kdybych neměl systém Vari, koupil bych si rotavátor ROBI od Motor Jikov Green. Ten vámi vybraný model má šroubovanou plechovou převodovku, což nezaručuje vysokou životnost - ale záleží na jakou velikost pozemku jej budete využívat. Na zahradu bude... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 26.5.2012
Alko 46 - slabý čínský motor, nemá regulaci plynu, kolečka se nastavují samostatně (vysvětlení níže), plastový koš - omezená životnost. Viking - opět bez regulace, motor velmi slabý (řada BaS 450), úzký záběr Z tohoto nic nebrat, pokud máte... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 25.5.2012
Zadavatel jasně řekl, co chce a vy mu navrhujete Brill Basic 46 BS - to si k Dolmaru 460 nemůže ani přičichnout. Jednak má o dvě třídy slabší motor řady 450 (6.1 Nm oproti řadě 625 -8.5 Nm), menší koš, nemá regulaci otáček - dobré při přejezdech a... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 24.5.2012
Já se se vším obracím na svého opraváře (opravuje a prodává mot.pily, křovinořezy, sekačky atd.) a ten vše sežene. Vy takového ve svém okolí nemáte? Na každém okrese je jich několik. Nebo se obraťte na výhradního dovozce značky Mega (Megagroup)-... celý příspěvek >
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 10.5.2012
Motor 575 má při ot. 3060 výkon 3,18 HP, motor 625 pak 3,62 HP. Přitom Honda 135 má při stejných otáčkách výkon jen 2,96 a běžně se do takovýchto sekaček osazuje, takže žádný strach. Co se týká výkonů, stačí se podívat na stránky výrobce. U Hondy... celý příspěvek >
Kultivator, 12.10.2011
O PA 51 jsem psal jako o nejlepším kultivátoru ve své kategorii (do 50 kg). Vari je však těžší váhová kategorie a podstatně vyšší cenová třída. Pro malé zahrádky je zbytečně velká a nemotorná, ale svým zpracováním vynikající. Mám oba dva stroje, pro... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 15.5.2011
No já jsem ho nesehnal. P.G.
Honda GSV 190, 15.5.2011
Psal jsem, že mám pneu podobné jako u Vari Profi, ne stejné. Jsou to nějaké čínské. Loni, kdy orba byla u nás v těžké půdě velmi obtížná, soused s Vari nemohl po jetelině půdu zorat, praskly mu 2 (!) závěsy, proto jsem mu půjčil závěs Agzat, ale kola... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika