Příspěvky uživatele - 62.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník, 1.3.2008
Byl jsem jednim čtenářem opravován v  údajích o obsahu vitam. C v rakytníku.Našel jsem,že největší obsah vitaminu C je  v  pšenici vzrostlé 3-12cm..Je to údajně12 000 ve 100mg.Vše podrobně najdete na www. darius.cz. je to velmi... celý příspěvek >
Rakytník - jak rozpoznat, 28.2.2008
Prosím Vás proč "vyhazujete" takové peníze? Přispějte raději na pomoc potřebným. Rakytník samice nemá tak výrazné pupeny. Rakytník samec má přímo "šištičky" pupenů. Již jednou jsem inzeroval. Zájemce z Phy dovedu a pomohu vytěžit  rakyt.... celý příspěvek >
Kořeny šeříku, 28.2.2008
Nemusíte dělat žádnou betonovou plotnu. Stačí šeřík obložit  zapuštěnými, dobře pálenými střešními taškami. Podobně se to dělá s křenem. Musíte, ale dohlížet na "zdraví" tašek.
muj chutovy zebricek, 26.2.2008
Jablko mého jména jsem měl. Píše se plodné až nejplodnější. S plodností nesouhlasím. Chuť, no každá liška chválí svůj ocas. To jsem onehdá četl na Zahradě. Závěr Pryč s Dukátem! Je přeroubovaný.
Jak zabránit předčasnému pučení meruněk, 22.2.2008
Já jsem se pokoušel  loni mlžit. Meruňky i broskve. Toho mrazu bylo tolik, že jsem si řekl, že je to v rukou Božích. Uvidím, jak budu odměněn letos za tuto důvěru.
Mazání latexem po střihu větví, 21.2.2008
Dovolím si připomínku. Větve by měly někam směřovat v růstu. Pokud potřebuji uřezat silnou větev. Zmlazení do kostry. Roubuji na tyto větve za kůru stejnou odrůdu. Ujmutý roub mi pomůže plnohodnotně zacelit velké rány. Bez dalšího růstu... celý příspěvek >
Mazání latexem po střihu větví, 21.2.2008
Vážení zahradníci já přidávám do latexu na prášek rozdrcené dřevěné uhlí. Vedlejší efekt je, že strom nevypadá jak "bílá paní", ale jako strom.
Množení borůvek - jak?, 18.2.2008
Kde se dají sehnat  řízky zaručených  odrůd borůvek? Koupil jsem 2X borůvky, byly malé a hořké. Nechci toto znovu absolvovat. Proto si chci namnožit řízkováním zaručenou odrůdu.
Bubnová sekačka Dakr RZS 69 W 4-takt, 13.2.2008
Mám na balkoně připravený Dakr Panter se sekačkou. Rozhodl jsem se pro Český výrobek. s gumama od čongů. To mi nějak uteklo. Přečetl jsem si jednání Mounfieldu při zárukách. No Béda trávníček mi nějak nepřirostl k srdci. Bohdalku znám osobně.... celý příspěvek >
Borax, 11.2.2008
Jeden zahradkář mi kdysi poradil, že nastoupení plodnosti mladého ořechu se výrazně přiblíží zakopáním železných předmětů v okolí koruny. Velmi ochotně jsem to učinil. Ořech plodí, pokud nezmrzne. Kdy by nastoupil do plodnosti bez želez ovšem... celý příspěvek >
Jak zabránit předčasnému pučení meruněk, 11.2.2008
Jsem optimistický pesimista, ale ty meruňky nám asi zase zmrznou. Bohužel.
Páska na lepení foliovníků?, 3.2.2008
Svatá prostoto, nechci se nějak  dotknout rádce. Nákup pásky na parozábrany kolem 400 Kč. To je dražší než nová folie.
lesní jahody, 31.1.2008
Mám žluté a červené měsíční jahody. No nestojí to za tu práci. Je to pěkně zalené. Nejhezčí jsou na obalech sáčků se semeny. Reklama je i na obalech klamavá.
Celer 2, 25.1.2008
Já s Vámi plně souhlasím. Celer OK syrový, nastrouhaný + majolka + b. jogurt.
kosa, 24.1.2008
Já jsem za hluboké totality koupil "ruskou" kosu. 70 cm. Tehdy jsem klepání moc nehověl. Dal jse ji naklepat jednomu rolníkovi. Ten ji nejdříve na ručním pískovcovém brusu musel zbrousit. Kosa se nesmí brousit na brusce. Vyhřála by se. Předloni jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika