Příspěvky uživatele - 72.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Činska vinna reva, 27.2.2015
V Boskovicích
Réva Luna a Elma, 29.11.2013
Dobrý večer paní Dádo, pěstuji již někulik let v Boskovicích(390 mnm) Elmu ve skleníku i venku cca 2 m od zdi a výsledky jsou velmi dobré. Plodí velmi pravidelně a dozrává jak ve skleníku, tak venku. Je skutečně bezsemenná. Lunu mám venku,... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 18.8.2013
Posím pěkně, mě se ten Ajvaz ve skleníku líbí, ale já pěstuji Ajvaz, který je temně modrý a hrozny nejsou tak husté. Mám obavu, že tan Váš Ajvaz neni ta správná odrůda. Zdenek
Eko proti múčnatke (padlí), 8.7.2013
Vážení, jen jednou jsem podlehl mámení Biotolu, ale hrozny ztratily svoje přirozené ojínění a ten smrad ve vinici po žluknutém tuku byl hrozný. Všechno se celou sezonu lesklo jako dobře uržovaná metalíza. Velmi lituji všechny, kteří si pochutnávají... celý příspěvek >
Odstranění přebytečných střapců?, 8.7.2013
Vážený pane, pokud Vám neporadil nikdo z odborníků diskutujících na těchto stránkách a váš keř má první úrodu, doporučuji zredukovat střapce na jednu třetinu a v příštím roce provést kvalitní řez. Zdravím Zdenek
Bezsemenné odrůdy vína, 8.7.2013
Vážený pane. Žádná z Vámi uvedených odrůd neni vhodná do Vašich podmínek, snad s dobrou odbornou péčí do skleníku. Rusky se neučte, je tam na těch stránkách srozumitelný překladač. Zdenek
Stolní víno, 17.2.2013
Zhruba 15 let pěstuji révu vinnou v n.v. 400 m, konkrétně v Boskovicích. V "kolekci" mám přes 70 odrůd. Doporučuji Vám v první řadě přizpůsobit pozemek co nejvíce požadavkům této mimořádné rostlině, potom si můžete dovolit trpělivě několik let... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika