Příspěvky uživatele - 96.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas z Hanity do hnoje?, 15.8.2018
Pavle. Klidně jsem pro si destiláty vyměnit. Nejlepší by však bylo, kdyby se našel nezávislý arbitr, který by to porovnal. Každému přece jen chutná to jeho...:) pokud se nenajde, můžeme si vyměnit adresy mailem. Vím. Rosťa to kvasi odděleně a muže... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 4.11.2015
Dobry den, dnes jsem si dovezl a zasadil Lipnickou, stromky pekne, velke, koreny taky, spokojenost, 350mnm. JV svah, Valassko, za pár let uvidíme, T.Vasut
Šárka?, 23.8.2015
Dobrý den, prosím o pomoc, zda se jedná o onemocnění šárkou, viz odkaz. Děkuji. Tomáš.
Toptaste, 17.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, díky za reakci, vypadá, že máte zkušenosti. Já mám durancie, lepoticu a další, to ještě potřebuju zjistit, co to je, asi dvanáct stromů a zatím OK, akorát mně silně trápí molinóza na lepotici velmi silně, bez postřiku a ve vlhkém létu... celý příspěvek >
Slivoň neznámá?, 17.8.2015 Obsahuje fotku
Poslední foto.
Slivoň neznámá?, 17.8.2015 Obsahuje fotku
Další foto.
Slivoň neznámá?, 17.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s identifikací, fota, zapomněl, jsem, co jsem vysadil...:), tipnul bych si, že ty kulaté plody jsou durancie, ty velké švestky čačanské lepotice a ty drobné švestky domácí? Děkuji za reakci, pro znalce je to pár... celý příspěvek >
Nastavení ventilů, 27.6.2013
Prosím potřebuju radu.Vlastním sekačku Husqarna Royal 153 S musel jsem nechat zavařit spodní díl a při nasazování mi vyskočilo ozubené kolo které zvedá ventily když jsem ho vrátil zpátky tečkou(tečka je na ozubeném kolečku kliky) na žlábek (žlábek je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika