Příspěvky uživatele - 16.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 8.8.2013
opravuji - 1:40 jak předepisuje výrobce. 1:50 jako do pořádných strojů by nemuselo stačit.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 8.8.2013
Kvalitní olej (např. červený STIHL - točený za cca 100Kč/litr) a poměr 1:50 Ten poměr 1:25 je pro nějaký nekvalitní olej. A při dlouhodobém používání vám odejde na zaneřádění karbonem.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 24.7.2013
1) nemá 2) naleznete v manuálu, nebo taková, která volně proleze a pohybuje se. jinak je toho tu k oboum tématům habakůk :)
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 11.7.2013
Až jednu stranu otupíte, zkuste nůž zrcadlově otočit, Zjistíte, proč vám jej oboustranně nabrousili. Zpátečku na křováku nehledejte 
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 11.7.2013
Nevím, jestli je Castrol 2T zrovna špatný - nějak se mi nechce hledat specifikace. Ale určitě není tak osvědčený a tak prověřený ve vysokootáčkových motorech, jako ty dva, co jsem psal.  Pár kamarádů jej zkusilo do skůtrů a prý čoudil a... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 10.7.2013
Já nevím, proč se pořád tak laboruje s olejem. Nejhorší, který bych do moderního 2taktu nalil je červený stihl s dop. 1:50. Velmi kvalitní olej. Točený sudový se nechá sehnat za velmi levno. Cca 150 Kč/litr. A je skutečně dělaný na vysokootáčkové... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 8.7.2013
Veškeré manuály z Lidlu najdete zde. Dostanete se tam i proklikem ze stránek Lidlu. Zkusil jsem zadat "křovinořez" a hned mi vyběhnul tento  I podle návodu je to skutečně Einhell i s odkazem na jejich servis. Takže díly snad budou... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 7.7.2013
Číňan Ti jako bonus k 50+ kusům vylisuje kamkoliv cokoliv 
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 3.7.2013
Aha, toho jsem si nevšiml  No, teď je otázka proč to tak výrobce napsal. Jestli se chtěl sichrovat proti zadření nekvalitním olejem a sází na to, že záruku stroj vydrží, s větším množstvím oleje. A nebo je opravdu stroj konstrukčně méně... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 2.7.2013
Je to tady psáno mnohokráte. Pokud máte kvalitní olej a čerstvou, správně namíchanou směs, stroji větším podílem oleje jen škodíte  Ale co, je to Váš stroj 
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 1.7.2013
Rádo se stalo ještě dodám, že zvenku. Tedy v opačném směru, jak vstupují nečistoty do textýlie. A pozor na silné wapky a turbotrysky. Jsou schopné tkaninu potrhat. 
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 1.7.2013
To máte pravdu. Ale je třeba si dát pozor, aby to opravdu byl výrobek "obrandovaný" Lidlem, ale jinak byl běžně dostupný. Kvůli dostupnosti náhradních dílů. Abyste se nedostal do pasti, kdy kvůli dílu za pár kaček a neuznané reklamaci u prodejce,... celý příspěvek >
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 30.6.2013
Hadrový koš čistím tak, že jej přes noc namočím a ráno vystříkám wapkou.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 30.6.2013
Mám s nářadím z Lidlu dobré zkušenosti. Kvalita vzhledem k ceně rozumná. Řekl bych to asi tak, že jestli chcete křovák za 3tis, kupte ho asi nejraději v tom Lidlu. 3roky záruka je velkej argument! A co mám zkušenost, nedělají problémy. Ale... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 28.6.2013
Prosím, neklamte tady lidi. Olej M2T je na moderní dvoutakty absolutně nevhodný!!! Možná Vám na to tyto hobby křováky a pily jedou, protože si "vymezily" zemědělskou vůli  a jely by už skoro na cokoliv.  Terra z roku 1972 je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika