Příspěvky uživatele - 132.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 24.7.2013
No tož tuto mršku táhat celé deň na hektaru déte pokoj. Kolem osmi kilo já pod sedum. Na pastvisko néni potřeba takovou krávu zkusíl ste 34 tá se nezastavi
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 24.7.2013
No, zadáni máte jasny, já jsem se do něho vlezl dolmarm 340. Néni problem uvalit jednou tak vic, to se ptat nemusite, eště si zkuste dat do batohu vic jak kilovy závaži a choďte s tym celé deň po hektarové louce 340 je o kilo lehči jak ty těžky mrchy... celý příspěvek >
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 23.7.2013
S přimazávámím ventilu nemáte pravdu. I ten 4 mix se zadíral na ventilech než začli dělat lepši olej.
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 22.7.2013
Nechal jsem se zlákat čtyřtaktem subaru a teď mám dvoutakt na zálohu. Udržuji 50 arů naprosto bez problémů. Ječivý zvuk dvoutaktu za zadkem je minulost, smrad taky. Sekám bez sluchátek a slyším u cesty auto tak přestanu, dvoutakt už nikdy.
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 22.7.2013
Kápnul jsem na dolmar 340 za nízkou cenu, málo použitý já seču tak polovic doporučuju
Krovinorez solo 154 - názory, 16.7.2013
V Mountfieldu bych koupil oleomaka třeba 746T, mají k němu servisem blíž, i když součástky skladem nemají skoro žádné. Strunové hlavy měli za 250 v akci, to šlo.
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 16.7.2013
Uff, tak jsem celé dočetl, nenápadně jste napsal pilu jsem půjčil Vaše blbost, promiňte mi.
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 7.7.2013
Seču s ním baj 2000 metrů. Chtěl jsem co nejmíň smradu, maly vibrace lehky startováni když je na kšandách. Radši bych sekal nečem na kolech je to ale chotár. Zatím dva roky drží a šlape.
Husqvarna 240e nový model, 7.7.2013
Děláte si práci komplikovanější. Stabilizátor proč, přípravíte si krmení pro motor a fíkáte dřevo. Petky jsem nahradil litrovkami od oleje když potřebuji víc tak 3 litrovým kanistříkem od kapaliny do ostřikovačů.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 29.6.2013
Snad nejste tak naivni že za tu cenu máte v nějaké akci a kvalita je vysoká. Záruku maji dlouhou, výhodnost s půjčovnou je zřejmá co rok záruky to tisícovka. Za dva roky písněte kolik ste nasekl a eště rok bude záruka.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 29.6.2013
Neriskujete vůbec nic, kdyžtak záruka. Kupuju elektro nářadí mají dlouhé přívodní šnůry a šlapou. Někteří zhov. zneužívají tyto výhody kupují na firmu a používají denně jak profi. Sme v česku, nákup přes internet, hurá s tim na dovolenou a potom... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 28.6.2013
ta vaše je nesmysl rozpuštěný karbon zadře motor
Krovinorez solo 154 - názory, 26.6.2013
vyzkoušejte čtyrtakt a zjistite že maska je na h. já bych se v ni uvařil to tak smrdi co je to za vykopávku motór na tym solu?
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 26.6.2013
solo nebrat poruchovy a servisuje moutfild nic nema všecko na obj měsic nesečete a trava po zadek
Spolehlivost křovinořezu Active 4T-3,5B, 25.6.2013
chlapi vyzkoušejte si dvoutak a čtyrtakt a nepište blbosti ten robin je 1
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika