Příspěvky uživatele - 127.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ridomil Gold, 28.6.2013
daval som pokial si pamatam maximalnu moznu koncentraciu z navodu na balenie. nemysilm si ze ridomil je nejake svinstvo ktore by malo akokolvek ohrozit akekolvek rastliny. ma to navyse velmi kratku ochrannu lehotu
Ridomil Gold, 28.6.2013
mam papriky v tesnej blizkosti rajcin, ridomil som uz tento rok pouzil dvakrat. nic sa paprikam nestalo
Pestovanie popinavych rastlin v nadobach, 25.6.2013
potrebujem nechat obrast stenu popinavou rastlinou bud pavinic (prisavnik) alebo brectan. mojim problemom je vsak, ze v miestach, kde bude rastlina rast nemam volnu zem ale zamkovu dlazbu - musim teda nieco pestovat v nadobach. poradte ktora je... celý příspěvek >
Vysokým rajčinám netreba odstraniť aj nejaký list?, 10.6.2013
ja odstranujem spodne listy kvoli presvetleniu zahonu, bez odstranenia mi rastliny v strede zahonu obkolesene ostatnymi rajcinami pomaly dozrievali a menej plodili. na samostatne stojacich rastlinach to moc vyznam asi nema
Kávovník, 10.6.2013
moja skusenost s kavovnikmi je jednoducha: hnojit hnojit hnojit odporucam zasobne hnojiva typu osmocote kombinovat s prihnojovanim na list casto presadzovat do vyzivnej zeminy, idealne s vysokym obsahom raseliny, alebo priamo do raseliny. teplo... celý příspěvek >
Vyhony na vijane za plodmi, 30.5.2013
Na jednej z odrod ktore mam posadene sa mi za plodmi na vijane tvoria listy a rastlina pokracuje na tychto vetvach v raste. Na ostatnych odrodach sa mi za plodmi uz listy netvoria. Co s tym? Mam ich zastipovat? Na ostatnych rastlinach zastipujem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika